Genel Blog

PerfectDisk

17

PerfectDisk

PerfectDisk bilgisayarınızın hızını arttırmak için geliştirilmiş bir disk birleştirmek yazılımdır. Bu programı kullanarak masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızı olabildiğince hızlandıracaksınız. Fazla bakımlı bir şekilde kullanacağınız bu program ile disklerin tamamını ya da istediğiniz kayıtlı parçalarını ayrı ayrı birleştirebileceksiniz.

PerfectDisk ile bilgisayar disklerini çözümleme ettirdikten sonra birleştirebilir ve sonucu tekrar grafiksel ekranda görebilirsiniz. Bilgisayarınızı daha akıcı ve çabuk uygulamak için disk birleştirme işlemi uygulamanız gereklidir. PerfectDisk ise en profesyonel çözümü sunarak bilgisayarınızı optimize edebilir.

PerfectDisk Özellikleri:

Zeki sıralama özelliği: Yeni disk birleştirme motoru dosya, aplikasyon ve verileri sistemin en seri çalıştırabileceği şekilde düzenler. Hızlandırılmış inceleme Yüksek kapasiteli hard disk desteği: En fazla data alabilen hard disklerde bile süratli birleştirme SSD Desteği Sürücüleri optimize ederek hızlandırma Öteki disk birleştirme yazılımlarından daha düşük kaynak kullanımı Geliştirilmiş kullanıcı arayüzü Yalnızca seçilen dosyaları birleştirme  %25 Daha çabuk birleştirmek

İndir

Bir önceki yazımız olan Bilgisayar Kapatıcı başlıklı makalemizde bilgisayar kapatıcı, bilgisayar kapatma programı ve bilgisayarı zamanlı kapatma komutu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.