Genel Blog

Pınar Altuğ ikinci mağazasını açtı

40

Pınar Altuğ ikinci mağazasını açtı

 

Meşhur oyuncu Pınar Altuğ, kendi adını taşıyan markasının Bodrum’dan sonradan ikinci mağazasını Akmerkez’de açtı. Altuğ, “Tekne ve konut eşyaları tasarladık. Buradaki her şey benim çizimim” dedi.

Pınar Altuğ önceki gün Akmerkez’deki bir mağazanın vitrinini düzenlerken görüntülendi. Ünlü oyuncu, “Kendi markamın vitrinini düzenliyorum. Geçen hafta kapılarımızı açtık. Bodrum’da bir mağazam vardı. Şu Anda Akmerkez’de de oldu. Tekne tasarımları yapıyorum lakin yalnızca tekne yok. Yastık, yorgan, havluya kadar her şey var ve bunlar benim çizimim” dedi.

Altuğ, ailecek sık sık doğa tatili yaparak izole olduğunu da söyledi: “Gerçekten doğada geçirilen iki gün, başka yerde yapılan beş günlük tatile eşit. Enerji depolayıp her tarafta çalışmaya hazırlanmış halde geri geliyoruz.”

Hayvan severliği ile aşina oyuncu, Bülent Ersoy’un kürk giymesi konusunda eleştirilmesi hakkında tanımlama yaptı: “Ne vakit talep olmazsa, arz kalkar. ‘Ben giymesem başka biri giyecek’ mantığı, hayvanların katledilmesi için büyük bir sebep.”

Bir önceki yazımız olan Selahattin Alpay kimdir, kaç yaşında, nereli? başlıklı makalemizde selahattin alpay, selahattin alpay bitlis'in önünde bağlar ve selahattin alpay esogü hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.