Genel Blog

Playstation Cafe Yönetim Programı

29

Playstation Cafe Yönetim Programı

PlayStation kafeler geçmişte olduğu gibi şimdi de popülerliklerini korumaya devam ediyorlar fakat kafe sahiplerinin müşterileri daha basit yönetebilmek için farklı alanlara yönlendirilmiş bilgisayar programlarına da ihtiyaçları olduğu bir reel. Playstation Cafe Idare Programı da bunlardan bir tanesine olarak hazır ve ücretsiz olarak sunuluyor. Programın fazla sayıda işlevi uygun bir arayüzle sunabilmesi doğruca kafenize dair tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Gelen müşteriler için açabileceğiniz süreli ve süresiz hesapların yanına, müşterilerin istek ettikleri ek içecek ve yiyecekleri de hesaplarına zahmetsizce ekleyebiliyorsunuz. Masa değişimi, sürenin bitimine dair uyarı gibi ilave işlevler ise açılan masaların daha basit bir şekilde yönetilebilmesini sağlıyor.

Gün sonunda ya da istediğiniz bir zaman aralığının sonunda raporlar edinmek isterseniz bunu yine uygulamanın raporlama sistemini kullanarak elde edebilirsiniz. Gelen raporlara göre fiyatlarınızda ya da alıştırma şeklinizde de şansın dönmesi gerçekleştirebiliyorsunuz. Raporlar içerisinde kazanç hesaplama aracının da yer alması baştan sona muhasebe hesaplarınızda da kolaylıklar olacağını dikkate alabiliriz.

Masaların süreli veya süresiz olmasını masayı açtıktan daha sonra ayarlayabileceğiniz gibi isterseniz dondurma veya iptal etme gibi seçenekleri de kullanabiliyorsunuz. Uygulamanın genel arayüzünde tüm araçların yerinde bir şekilde yerleştirilmesi sebebiyle ilk bir kaç dakikanın ardındaki derhal kullanıma başlayabileceğinizi düşünüyorum.

Playstation kafe yöneticilerinin kesinlikle göz atmadan geçmemeleri gereken uygulamalar aralarında yer alıyor.

İndir

Bir önceki yazımız olan Advanced SystemCare Ultimate başlıklı makalemizde advanced, advanced systemcare ultimate ve indir advanced systemcare ultimate hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.