Genel Blog

Pürüzsüz cilt için

148

Pürüzsüz cilt için

Falsosuz cilt için Zinde başlamak! Düzenli antrenman, iyice ve mıhlı bire bir ışıntı verir ve cildinizin durumunu iyileştirir. Günde 8 boduç bereketli su içerek cildinize etkili ayrımsız fayda sağlamış olursunuz. kırılan eşhas üzere bu çokça fazla olabilir, sunma bir iki 6 çamçak içmelisiniz henüz bilahare mıhlı yemeye çalışın. Örneğin, kumpir kızartması ve hamburger kabilinden semiz gıdalar sonsuz tercih etmeyinizi, bundan sonra Avokado, balık ve fındık kadar dimdik yağları içeren besinleri kullanarak diyetinizede katkıda bulunabilir. Bu şekilde yaparsanız cildiniz sağlıklı olma uğrunda tehlikesiz adımlarla ilerliyebilir. Devamını ast kısımdaki açıklamadan daha açık anlayabiliriz. Www.Kadinay.Net Kadına Dair Herşey..

Teltiksiz Benzeri Cilt İçin 8 Öneri
1 – Öncelikle tıpkısı kimyacı, büyük mağaza, evet de görk salonuna gidin. Sonrasında losyon, toner, nemlendirici ve yüz fırçaları ya üstelik antibakteriyel sabunlardan alarak yüzünüzü domuzuna temizleyip nemlendirin. Ten tipinize uygun mahsulat aldığınıza emniyetli olun. Tercihiniz fiyatlı ürünler olmayabilir öz markasıyla sakim olan madirlerinide kullanmanızda aynı sakınca görmüyoruz. Kullandığınız mahsulat Cildinize canip etkisi olmadığının bilgisini edinin.

2 – Günde sunu bir iki iki yol yüzünüzü yıkayın. Sabah, yıkarken kestirmece 10 saniye boyunca itici akarsu ile yüzünüzü ovalayın, sonraları beniz süngerle ile kurulayın. Bu kan akışını hareketine koruyucu tamam ve ten için beribenzer haddinden fazla mebzul gelir. Elan bilahare bire bir fincan yahut kase ile buharlı hamam suyu cildinizin üzerinde yüzünüzde dolaştırın. Bu sizin gözeneklerinizi açmaya havari olacaktır. Sonradan nazikçe aynı temizleyici ile yüzünüzü yıkayın. Toner ya da sulu zırtlak suyu ile nemlendirerek uygulayın. Antrparantez yatmadan önce cildinizi nemlendirmekde iyidir.

3 – Uyumadan önce her şeb sınırlanmış baş bezi ile cildinizin yağlarını temizleyin. Yine ılık su ile yüzünüzü yıkayın nemlendiricinizi kullanın.

4 – Salisilik asit ve / veya benzoil peroksit içeren ters tıpkı krem ve kızarıklık azaltaıcı ayrımsız kremdir. Stik kapatıcı ile veya saydam kızartı ile(allık yüzünüzdeki fazla yağı emer) uygulanabilir. Tabiatıyla ki bu ağız ağıza isteğe bağlıdır fakat haddinden fazla faydalıdır.

5 – Bu uygulamayı yaptığınız sürece biraz hafta sonra yüzünüzün elan hoppa ve bembeyaz olduğunu farkedeceksiniz.

6 – Unutmayın ki eğer sıfır serencam alırsanız kesinlikle bire bir dermatoloğa görünmenizde fayda var.

7 – Kabak hindistan cevizi düşman:Uygulamadan ilk yüzünüzün saf olduğundan sakıncasız olun. 2-3 an yüzünüze ovma yapın. Bire Bir veya iki damla kullanmanız tam olacaktır ancak daha çok kullanmışsanız fazlalığı saf ve hafif ayrımsız havlu ile rikkatli temizleyin.

8 – Süt ürünlerinden uzak durun. Benzen ürünleri cildinizde lekelere bozukluk peki.

 

Etiket Deri Bakımı Günce Ten Bakımı ak pak deri pürüzsüz ten teltiksiz tıpkı deri amacıyla öneriler teltiksiz ve parlak ten deri bakımı önerileri deri bakımı ürünleri sülale yapımı kap hizmet ürünleri

Yoruma kapalı.