Genel Blog

Q-Dir

42

Q-Dir

Q-Dir dosya ve klasörlerinizi düzenlemenize yarayan bedava bir dosya düzenleme programıdır. Dosya ve klasörlerinize Quadro-View gösterme tekniği ile basit ve çarçabuk erişebilirsiniz. “Sürükle ve Bırak” özelliği ile kolayca kullanabilirsiniz. Programı kullanarak emeğinizden ve zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz.

Q-Dir dört adede kadar dosyayı bütün yönleriyle karşılaştırmanızı sağlar. Kolay komut tuşları ile zahmetsizce kullanabilirsiniz. Kullanıcı arayüzü ile dört adet değişik dosyayı ayrı ayrı panellerde açabilir ve bambaşka işlemler uygulayabilirsiniz. Belirlediğiniz dosyaları kolayca arayabilir ve düzenleme yapabilirsiniz. Her panel çalıştır, sil, kopyala ve yapıştır komutlarını içermektedir. Yakınlaşma özelliği ile dosyaları en ince ayrıntısına dek inceleyebilirsiniz.

Yardım özelliği her türlü işlemin yapabildiği görevler hakkında kısa ve özet bilgiler alabilirsiniz. Programın yapabildiği başlıca özellikler: gözde seçme, sürükle ve bırak, panoya kopyala, tümünü göster, büyüteç, renk filtresi vb. komutlar.

Bu program en iyi bedava Windows programları listesinde yer almaktadır.

İndir

Bir önceki yazımız olan TidyTabs başlıklı makalemizde 1.17.3, desktop enhancement software ve download hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.