Genel Blog

R-Studio

20

R-Studio

Kaybolan, silinen veya yanlışlıkla formatlanarak kaybolan tüm veriler R-Studio doğruca geri getirilebilir. Eski ve yeni bütün teknolojilerle uyumlu çalışabilen program etkin ve dinç bir seçenek.

Hem lokal hem de genel ağdaki disklerin kurtarılması için kullanılabilen program formatlanmış, silinmiş hatta zarar görmüş dosyaları geri getirme yeteneğine sahip. Eski ve yeni hemen her dosya sistemini destekleyen programla ayrı formatlarda saklanan veriler güvenle kurtarılabiliyor. R-Studio kurtarmaya ek olarak yedekleme ve imaj alma özellikleriyle sisteminizin bütün teşekküllü bilgi kurtarma istasyonu olarak çalışıyor.

Virüs, zarar görebilen dosyalar, formatı değiştirilmiş hard diskler ve bad sector gibi sebeplerle zarar görebilen verilerinizi R-Studio ile güven içinde kurtarabilirsiniz.

Desteklenen dosya sistemleri: FAT12/16/32/exFAT, NTFS, NTFS5 (Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/Win7 ile oluşturulmuş ya da güncellenmiş), HFS/HFS+ (Macintosh), UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) ave Ext2/Ext3/Ext4 FS (Linux)

Önemli! Programın indirdiğiniz demo sürümü 64KB’dan büyük dosyaların kurtarılmasına izin vermez.

İndir

Bir önceki yazımız olan PeStudio başlıklı makalemizde application analyzer, dll analizi ve dosya amalizi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.