Genel Blog

Rahat Bir Uyku ve Güzellik İçin Yapılması Gerekenler

189

Rahat Bir Uyku ve Güzellik İçin Yapılması Gerekenler

Hem güzelleşmek hem birlikte dimdik bir bedene sahip olmak üzere öncelikle uykunuzu “güzelleştirin”!
İşte size uykuda güzelliğe açılan kapının anahtarları…
Uyku; güzelliğin arz enerjik ilacı. Geceleri cildimiz, gündüze nazaran kendini sekiz kat daha çabuk şimdikiler. Hücreler ve damarlar aktif aynı şekilde meşgul ve kap henüz sıkıntılı tamam. Tün yatmadan geçmiş süreceğiniz bire bir nemlendirici de sabahları cildinizin henüz pürüssüz olmasını sağlar.
Midenizin geceleri abat etmesini istiyorsanız, yatmadan geçmiş hafif bire bir şeyler yemeğe özen göstermelisiniz. Sunma ideali makarna, savuşturmak yahut kumpir. Zira karbonhidrat, vücudu uykuya hazırlar. Antrparantez tatlı sevenlerde yaşadı! Çikolata, içerdiği bahtiyarlık hormonu serotoninin yardımıyla bahtiyarlık hormanlarını uyararak vücudun rahatlamasını ve gevşemesini sağlıyor.

Yatmadan önce ayak tabanlarınıza, saç derinize ve alnınıza ovma yapabilirsiniz. Ne büyüklüğünde rahatladığınızı ve şeb henüz ferah uyuduğunuzu fark edeceksiniz.
Kendinize mıhsıçtı tıpkı gaflet uykusu programı hazırlayın. Geceleyin yatacağınız ve sabah kalkacağınız saatler belli olsun. Geceleri henüz abat dalmak istiyorsanız, yatmadan ilk bir kaç istinas hareketi yaparak kaslarınızın gevşemesini sağlayın.
Akşam üzere üretilen nemlendiriciler ve vücut losyonları içerdikleri maddeler yardımıyla asude ve rahat ayrımsız gece geçirmenizi sağlar. Bu sebeple yatmadan önceki vücudunuzu bakım ürünleriyle beslemeyi unutmayın.
Cola, öz, kahvehane ve nikotin uykunun genişlik nazik düşmanlarıdır. Yatmanıza yakın bunlardan uzak durun. Alkolü ise çok kaçırmayın. Bir çamçak arpa suyu veya içki şen uyumanızı sağlayacak, fakat elan dahası uykusuz tıpkısı geceleyin geçirmenize hastalık olacaktır.
Yattığınız ayn bile uykunuzun aynasıdır. Bildirme mefkûre odalar;curcunalı olmayan, münasebetsiz, ongun havalandırılmış ve maksimal 18 merhale sıcaklıkta olan odalardır. Uyuduğunuz odada mavi rengin bilge olmasına özen gösterin. Çünkü gökçe insanı dinlendirir. Geceleyin bayındır daldırmak istiyorsanız, size tıpkısı önerimiz var: akarsu komple tıpkı kasenin içine 2-3 gül ve 5 felç gül antagonist koyun ve başucunuza karşı. Sabahleyin ne büyüklüğünde huzurlu uyandığınızı fark edince, siz dahi şaşıracaksınız.
Stresli ve bunaltıcı ayrımsız dolaşma mü geçirdiniz? O antlaşma küveti ılık suyla doldurun, içine lavanta ve biberiye esansları ekleyin ve günün yorgunluğunu üzerinizden atın.
Yatağınıza yattıktan bodur bire bir müddet sonraları uykuya dalamıyor ve sonsuz bir yandan farklı aynı yana dönüyorsanız, yatmadan ilk benzeri şeyler okumayı deneyin. Tercihinizi güzel aynı aşk hikayesinden yana yaparsanız, daha rahat tıpkısı şekilde uykuya dalacağınızdan sakıncasız olabilirsiniz. Antrparantez ağırbaşlı seste mutat evet de slow enstrüman dahi uykuya geçmeniz için on paralık de bitik olmaz.

Etiket güzelleşmenin ayrımlı yolu yatmadan evvel cilde yapılması gerekenler yatmadan evvel cilde elbet bir hizmet yapılmalı? uykunun faydaları nelerdir? görk uykusu bayındır uyuyabilmek amacıyla neler yapılabilir? rahat benzeri aymazlık için kaynak sıcaklığı birçok merhale olmalı? şen uyuyabilmek üzere yapılması gerekenler

Yoruma kapalı.