Genel Blog

Ramo 31. bölüm full izleme linki! Ramo son bölüm tek parça full izle! Ramo 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ramo Sibel öldü mü?

62

Ramo 31. bölüm full izleme linki! Ramo son bölüm tek parça full izle! Ramo 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ramo Sibel öldü mü?

Cuma akşamları Show TV’de yayınlanan Ramo kadrosu ve konusu ile büyük alkış topluyor. Son bölümün ardından izleyiciler, Ramo son bölüm tek parça full izleme linkini araştırmaya başladı. İşte, Ramo son birim tek parça full izleme linki ve Vefasız 31. birim full izleme linki!

RAMO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

RAMO SON BIRIM 31. BIRIM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sibel ağır yaralıdır ve hayatının kurtulması Akarsu’e bağlıdır. Çay, Sibel’in hayatı karşılığında Ramo’dan fazla ağır bir değerinde ödemesini ister. Ramo ve Sibel’in düğününe yapılan hakim birçok insanın ölümüne niçin olmuştur. Sibel ağır yaralıdır ve hayatının kurtulması Nehir’e bağlıdır. Nehir’in verdiği kan ile Sibel ölmekten kurtulur. Fakat, odaya konulan bir bomba sonucu Sibel ölür. Ramo, Sibel’in ölümüyle yıkılır!

Akarsu, Sibel’in hayatı karşılığında Ramo’dan fazla ağır bir bedel ödemesini ister. Diğer yandan Ramo, düğüne saldıranların Korkut‘un adamları olduğunu öğrenir ve onunla yüzleşebilmek için Mazhar’dan masayı toplamasını ister. Ramo, Korkut’un en ağır şekilde cezalandırılmasını isterken Korkut’un elinde de Ramo’yu bitirecek büyük bir koz vardır. Ramo, hiç bu dek zor durumda kalmamıştır.

Ramo, Cevdet’in ölümüyle yıkılır!

Bir önceki yazımız olan Kımızı Oda 23. bölüm full izleme linki! Kımızı Oda son bölüm tek parça full izle! Kırmızı Oda 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? başlıklı makalemizde kırmızı oda ve kırmızı oda 2020 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.