Genel Blog

Ramo 32. bölüm full izleme linki! Ramo son bölüm tek parça full izle! Ramo 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ramo Sibel öldü mü?

26

Ramo 32. bölüm full izleme linki! Ramo son bölüm tek parça full izle! Ramo 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ramo Sibel öldü mü?

Show TV’nin çok izlenen ve izleyiciler kadar sevilen Ramo dizisi bu akşam 32. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Son bölümün arkasından seyirciler, Ramo 33. yeni bölümü merakla bekliyor. Heyecan yaratan konusu ve oyuncuları ile Cuma akşamları izleyicinin beğenisine sunulan Ramo, Ramo 32. bölüm full izleme linki! Ramo son birim tek parça full izle! Ramo 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ramo Sibel öldü mü?

RAMO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

RAMO SON BÖLÜM 32. BIRIM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Ramo ne kadar itimat etmek istemese de hastane odasında alınan örnekler cesedin Sibel’e ait olduğunu gösteriyordur. Ramo ailesini bile dinlemeden tekrar Sibel’e ait bir iz arıyordur. Ramo- ‘nun her eylemi İstanbul’un büyük patronlarını azıcık daha rahatsız eder. Mazhar partonlarından da aldığı emirle Ramo’yu ortadan kaldırmak için harekete geçmiştir.

Mazhar partonlarından da aldığı emirle Ramo’yu ortadan uyandırmak için harekete geçmiştir.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Oda 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kırmızı Oda son bölümde neler oldu? Kırmızı Oda 24. yeni bölüm izleme linki! başlıklı makalemizde kırmızı oda ve tv8 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.