Genel Blog

Ramo 33. Bölüm Fragmanı

30

Ramo 33. Bölüm Fragmanı

Başrollerini Murat Yıldırım, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Şatafat Sevindik, İdil Fırat, Sacide Taşaner, Şatafat Sevindik gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Ramo dizisi Show TV ekranlarında 14 Ocak  Salı seyircisi ile buluşacak. Yapımcılığını BKM Yapım’ın üstlendiği Ramo dizisinin senaryosunu Yılmaz Şahin yazarken, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın yer alıyor. Dizinin müziklerini bir zamanlar çukurova dizisinin  jeneriklerini hazırlayan Aytekin Ataş yapıyor. 

Ramo Adana’da yaşamaktadır. Adananın fakir ve fazlaca sorunlu mahallesi olan Taşkapı mahallesinde yaşamaktadır. Ramo mert ve cesur bir adamdır. Bütün mahalle gibi oda dayatılmış mecburiyetle patronu Cengiz için ailesi ile birlikte mazot kaçakçcılığı yapar. CEngiz’in en piş işlerini Ramo ve ailesi yaptıkları halde ellerine geçen para karınlarını bile doyurmaz. Ramo ise bundan böyle bu gidişata dur der. İysan eder ve savaşı başlatır. Savaşı Cengizledir. Oysa Cengiz bu isyanın bedeli olarak Ramo’yu en çelimsiz yerinden vurur. Aşkından.

Ramo Oyuncu Kadrosu

Ramo (Murat Şimşek)

Ramo yani hakiki adı ile Ramazan Çukurovalıdır. Merttir, cömerttir fakat boyun eğdiği patronu canına tak etmiştir. Ailesi ile Cezgiz için mazot kaçakçılığı yapar fakat bir gün ayaklanma edip baş kaldırınca hayat savaşı başlar. 

Sibel (Esra Bilgiç)

Sibel Ramo’nun sevdalı olduğu kızdır. Başarılı bir avukattır ve Ramo ile düşman ailelerin çocuklarıdır. 

Sabahat (Sacide Taşaner)

Ramo’nun annesidir. Asgari Ramo kadar cesur ve korkusuzdur. Oğlu için elinden gelse canını verir.

Boz (Ihtişam Sevindik)

Ramonun ailesinin büyüttüğü ve Ramo’nunda can dostudur. Ufak yaşta babasının annesini öldüreceğini ayrım ettiğinde babası öldürür. Suçu annesi üstlenir ve Boz’u Sabahat büyütür. Ramo’nun hayatında can dostu Ramo birde kalbinin laf geçiremediği Ramo’nun kız kardeşi Fatma vardır. 

Ramo 33. Birim Özeti

Ramo, yeni bölümü ile 19 Şubat Cuma 2021 tarihinde Show Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir önceki yazımız olan Son Yaz 8. Bölüm Fragmanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.