Genel Blog

Ramo 33. bölüm full izleme linki! Ramo son bölüm tek parça full izle! Ramo 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ramo Sibel yaşıyor mu?

27

Ramo 33. bölüm full izleme linki! Ramo son bölüm tek parça full izle! Ramo 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ramo Sibel yaşıyor mu?

Show TV’nin fazla izlenen ve izleyiciler göre sevilen Ramo dizisi bu akşam 33. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Son bölümün arkasından seyirciler, Ramo 34. yeni bölümü merakla bekliyor. Coşku yaratan konusu ve oyuncuları ile Cuma akşamları izleyicinin beğenisine sunulan Ramo, Ramo 33. bölüm full izleme linki! Ramo son birim tek parça full izle! Ramo 34. yeni birim fragmanı yayınlandı mı? Ramo Sibel yaşıyor mu?

RAMO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

RAMO SON BÖLÜM 33. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Ramo’nun büyük bir planı vardır; Mazhar’ın yerine İstanbul‘un patronu elde etmek.

Ramo’nun büyük bir planı vardır; Mazhar’ın yerine İstanbul’un patronu edinmek. Patronların ise tek amacı vardır; Ramo’ya diz çöktürmek. Oyuna yeni giren Şerif’in her hamlesi Ramo’yu birazcık daha zora sokuyordur. Ramo’nun harekete geçmesini engelleyen şey ise Sibel’in rehin tutuluyor olmasıdır.

Ramo, bir yana Sibel’in nerede tutulduğunu öğrenmeye, öteki yana da Mazhar’ın yerine geçebilmek için Yıldırım’ı ikna edecek bir planı devreye sokacaktır. Yapacağı en küçük yanlış ailesinin değil olmasına niçin olacağından, attığı her adıma dikkatli olmak zorundadır.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Oda İpek Tenolcay kimdir? Nereli, kaç yaşında? Kırmızı Oda Nazlı'nın annesi kimdir? Hikayesi nedir? başlıklı makalemizde ipek tenolcay kırmızı oda, kırmızı oda ipek ve kırmızı oda ipek gerçek adı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.