Genel Blog

Ramo bitiyor mu, neden bitiyor, final mi yapacak? Ramo final bölümü ne zaman?

41

Ramo bitiyor mu, neden bitiyor, final mi yapacak? Ramo final bölümü ne zaman?

Ramo yeni sezon gelecek mi? Ramo sezon finali mi oluyor yahut adamakıllı mi bitiyor? Ramo niçin final yapıyor? Ramo neden bitiyor? Ramo konusu ne, oyuncuları kimler? Ramo başrolü kim? Ramo ne vakit, saat kaçta? Ramo final mi?

RAMO FİNAL Mİ YAPIYOR, BİTECEK Mİ?

Show TV 16 Nisan Cuma günü yayın akışına göre Ramo dizisi bugün final bölümü ile ekranlara gelecek. Ramo bugün 40. final bölümü ile ekranlara veda edecek. Dizinin niçin bittiği ile ilgili demin resmi bir tanımlama yapılmadı.

Ramo’nun devlete ait Twitter hesabından ise; “Ramo ve Sibel huzura kavuşacaklar mı? Son 3 saat! #RAMO final bölümüyle bu akşam saat 20.00’de @ShowTV ‘de. @Bkmonline” açıklaması yapıldı. Dizi neden final yapıyor az önce bir data bulunmuyor.

Ramo bitiyor mu, neden bitiyor, final mi yapacak? Ramo final bölümü ne zaman?

RAMO KONUSU NE?

Diziye adını veren Ramo (Murat Yıldırım) cesur, akıllı ve haksızlığa dayanamayan bir yapıya sahiptir. Ailesiyle birlikte Adana, Çukurova’da yıllardır ırgatlık yapmış, oysa günümüzde nüfuzlu bir ailenin yasadışı işlerini halletmektedirler. Ramo, ailesinin itirazına karşın isyan etmeye karar verir. Ama patronun kızı Sibel (Esra Bilgiç) ile arasındaki çekim gitgide artarak artmaktadır. Asıl amacı babasının ölüm emrini veren Cihangir (Olgun Yıldırım) adlı kişiye ulaşmaktır. Bunun için önce Adana’da kendini kanıtlayıp Cihangir’in yardımcısı Yavuz’u (Yiğit Özşener) arkasına alması elzemdir. Ailesi ve sevdiği dostlarıyla birlikte Adana ve İstanbul arasında bir başkaldırış hikâyesi başlayacaktır.

RAMO OYUNCULARI KİMLER?

Ramo (Murat Yıldırım): Babasının intikamı için yıllarca beklemiş ve Adana’nın en büyüğü edinmek için hedeflerine ulaşmaya çalışan, cesur bir yiğit.

Sibel (Esra Bilgiç): Ramo’ya âşık olan fakat ailelerin husumeti olduğundan aşkı ve intikamı aralarında kalan kadın.

Hasan (İlker Aksum): Ramo’nun abisi.

Kudret (Attila Olgaç): İstanbul’u idare eden üç büyük patrondan biri. Yıldırım’ın ikiz kardeşidir.

Çay (Ihtilal Özkan): Cihangir’in kızı. Ramo babasını öldürdüğü için ondan intikam olmak ister.

Mazhar (Mehmet Yılmaz Ak): Ahsen’in kardeşi, Taner ve Dere’in dayısı. Masa’nın bir üyesi.

Şerif (Emre Kınay): Masa’nın bir üyesi. İstanbul’u yöneten üç büyük patrondan biri.

Bir önceki yazımız olan Payitaht Abdülhamid yok mu, neden başlamadı, final mi yaptı, geç mi başlıyor? Payitaht Abdülhamid hangi gün? başlıklı makalemizde payitaht abdülhamid, payitaht abdülhamid 136.bölüm izle ve payitaht abdülhamid 140 bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.