Genel Blog

Ramo bugün neden yok? Ramo yeni bölümü ne zaman, saat kaçta başlayacak? Ramo final mi oldu, bitti mi?

17

Ramo bugün neden yok? Ramo yeni bölümü ne zaman, saat kaçta başlayacak? Ramo final mi oldu, bitti mi?

Show TV’nin sevilen dizisi Ramo bu akşam ekranlara gelmedi. Bunun ardındaki Ramo bitti mi, final mi yaptı izleyiciler göre merak edildi. Peki, Ramo değil mu, final mi oldu? Ramo niçin final yaptı? Ramo final bölümü ne vakit yayınlandı? Ramo ne süre başlayacak? Ramo yeni sezon olacak mı? Ramo en ince ayrıntısına kadar bitti mi? Ramo bugün niçin değil? Ramo yeni bölümü ne vakit, saat kaçta başlayacak? Ramo final mi oldu, bitti mi?

RAMO KONUSU NE?

Diziye adını veren Ramo (Murat Şimşek) gözü kara, akıllı ve haksızlığa dayanamayan bir yapıya sahiptir. Ailesiyle birlikte Adana, Çukurova’da senelerdir ırgatlık yapmış, ama günümüzde nüfuzlu bir ailenin kanunsuz işlerini halletmektedirler. Ramo, ailesinin itirazına rağmen isyan etmeye karar verir. Fakat patronun kızı Sibel (Esra Bilgiç) ile arasındaki çekim gitgide artarak artmaktadır. Asıl amacı babasının vefat emrini veren Cihangir (Olgun Şimşek) adlı kişiye ulaşmaktır. Bunun için önce Adana’da kendini kanıtlayıp Cihangir’in yardımcısı Yavuz’u (Yiğit Özşener) arkasına alması elzemdir. Ailesi ve sevdiği dostlarıyla birlikte Adana ve İstanbul arasında bir başkaldırış hikâyesi başlayacaktır.

RAMO 23 NİSAN CUMA BUGÜN NIÇIN DEĞIL, FİNAL Mİ YAPTI?

Show TV 16 Nisan Cuma günü yayın akışına tarafından Ramo dizisi geçtiğimiz hafta final bölümü ile ekranlara geldi. Ramo geçtiğimiz hafta 40. final bölümü ile ekranlara veda etmişti. Bundan nedeniyle 23 Nisan bugün Ramo yayınlanmadı. Dizinin neden bittiği ile ilgili hemen şimdi resmi bir tanımlama yapılmadı.

Ramo’nun resmi Twitter hesabından ise; “Ramo ve Sibel huzura kavuşacaklar mı? Son 3 saat! #RAMO final bölümüyle bu akşam saat 20.00’de @ShowTV ‘de. @Bkmonline” açıklaması yapıldı. Dizi neden final yapıyor az önce bir veri bulunmuyor.

RAMO FİNAL Mİ OLDU?

Geçtiğimiz hafta 40. bölümü ile Ramo final yapmıştır.

Bir önceki yazımız olan Arka Sokaklar canlı izle! Kanal D Arka Sokaklar 587. yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde arka sokaklar canlı, arka sokaklar canlı izle ve arka sokaklar canlı yayın hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.