Genel Blog

Ramo canlı izle! Show TV Ramo 33. yeni bölüm canlı izle! Ramo yeni bölümde neler olacak?

37

Ramo canlı izle! Show TV Ramo 33. yeni bölüm canlı izle! Ramo yeni bölümde neler olacak?

Ramo yeni bölüm ile bugün ekrana gelecek. Son bölümün ardından seyirci, Ramo 33. bölüm fragmanını araştırıyor. Coşku yaratan konusu ve oyuncuları ile cuma akşamları izleyicinin beğenisine sunulan Ramo yeni birim fragmanı ve daha fazlası haberimizde.

RAMO CANLI İZLE!

RAMO 34. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Ramo 34. birim fragmanı az önce yayınlanmadı. Yeni fragmanın bugün yayınlanacak olan bölümden sonradan yayınlanması bekleniyor.

RAMO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ramo 32. Bölümünde Mazhar partonlarından da aldığı emirle Ramo’yu ortadan uyandırmak için harekete geçmiştir. Ramo ne değin itimat etmek istemese de hastane odasında alınan örnekler cesedin Sibel’e ait olduğunu gösteriyordur. Ramo ailesini bile dinlemeden tekrar Sibel’e ait bir iz arıyordur. Ramo- ‘nun her eylemi İstanbul’un büyük patronlarını biraz daha rahatsız eder. Mazhar partonlarından da aldığı emirle Ramo’yu ortadan uyandırmak için harekete geçmiştir.

Ramo son bölümü hd tek parça olarak sizlerle, iyi seyirler.

Ramo canlı izle! Show TV Ramo 33. yeni bölüm canlı izle! Ramo yeni bölümde neler olacak?

RAMO NE VAKIT BAŞLAYACAK?

Ramo bu akşam 19 Şubat Cuma günü saat 20:00 ‘da Show TV’de başlayacaktır.

RAMO YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ramo 33. Birim Fragmanı yayında! Ramo’nun gösterişli sözlerinin uyarı çektiği tanıtımda Mazhar ve Şerif’e karşı neler oluşturacağı ilgiyle beklenirken, Ramo’nun mücadelesinde coşku gitgide artarak artıyor.

RAMO OYUNCULARI KİMLER?

Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda; Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Şatafat Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysal, İlhan Şen, Rüzgar Aksoy, İlkay Kayku ve Olgun Şİmşek yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Ramo dizisi hangi il, ilçe ve semtte çekiliyor? Ramo dizisi çekimleri nerede yapılıyor? başlıklı makalemizde ramo dizisi hangi mahallede cekiliyor, roma dizisi hangi gün ve roma dizisi hangi gün gelir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.