Genel Blog

Ramo Canlı İzle! Show TV Ramo 38. yeni bölüm canlı izle! Ramo son bölüm izle! Ramo 38. bölüm izle

47

Ramo Canlı İzle! Show TV Ramo 38. yeni bölüm canlı izle! Ramo son bölüm izle! Ramo 38. bölüm izle

Ramo yeni birim ile bugün ekrana gelecek. Son bölümün ardından seyirci, Ramo 39. birim fragmanını araştırıyor. Heyecan yaratan konusu ve oyuncuları ile cuma akşamları izleyicinin beğenisine sunulan Ramo yeni birim fragmanı ve daha fazlası haberimizde.

RAMO CANLI İZLE!

RAMO 39. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Ramo 39. bölüm fragmanı az önce yayınlanmadı. Yeni fragmanın bugün yayınlanacak olan bölümden daha sonra yayınlanması bekleniyor.

RAMO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ramo’nun 37. Bölümünde; Ramo, kaybolan paraların ardından hiç bilmediği bir kasabaya ulaşır. Kaptan, paraların bulunması için Ramo’ya 24 saat zaman verir. Aksi halde kasabayı yerle bir edecektir. Bir yanlamasına günahsız insanları Kaptan’ın şerrinden korumaya çalışan Ramo, diğer yandan kendisine kimin ihanet ettiğini araştırmaya başlar. Şerif ise Serdengeçtilerin sistemini çözüp onları yok etmeye kararlıdır. Bu uğurda yeni bir plan yapan Şerif, amacına bir adım daha yaklaştığını düşünüyordur. Öteki yana Sibel, başını belaya sokmasına rağmen Doğu’nun annesini aramaya devam eder. İpuçları Sibel’i hiç beklemediği bir yere çıkarır. Olan biteni öğrenen Ramo bile bu son koşul karşısında ne yapacağını bilemez.

Ramo Canlı İzle! Show TV Ramo 38. yeni bölüm canlı izle! Ramo son bölüm izle! Ramo 38. bölüm izle

RAMO NE VAKIT BAŞLAYACAK?

Ramo bu akşam 26 Mart Cuma günü saat 20:00 ‘da Show TV’de başlayacaktır.

RAMO YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Doğu’nun tuzağa düştüğü aksiyon batmış tanıtımda Ramo, yardım etmek için derhal harekete geçiyor. “Ramo, Doğu’yu kurtarabilecek mi?” sorusunun yanıtı ise büyük bir merak konusu oluyor.

RAMO OYUNCULARI KİMLER?

Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda; Murat Şimşek, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Ihtişam Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysal, İlhan Şen, Rüzgar Aksoy, İlkay Kayku ve Olgun Şİmşek yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Ramo dizisi nerede çekiliyor? Ramo hangi ilde, ilçede ve semtte çekiliyor? Ramo kimin hayatını anlatıyor? başlıklı makalemizde dizilerin çekildiği mekan, gündem ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.