Genel Blog

Ramo dizisi nerede çekiliyor? Ramo hangi ilde, ilçede ve semtte çekiliyor? Ramo kimin hayatını anlatıyor?

24

Ramo dizisi nerede çekiliyor? Ramo hangi ilde, ilçede ve semtte çekiliyor? Ramo kimin hayatını anlatıyor?

Show TV’nin sevilen dizisi Ramo‘nun nerede çekim yaptığı merak edildi. Peki, Ramo nerede çekiliyor? Hangi il, ilçe ve mahallede çekimler yapılıyor? Ramo nerede çekiliyor?

RAMO DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Ramo’nun birincil sezon çekimleri Adana’da gerçekleşmişti. İçinde bulunduğumuz yeni sezonda ise Ramo dizisi İstanbul’da çekimlerine devam ediyor. Kısacası Ramo şuanda 2. sezonda İstanbul’da çekimlerine devam ediyor. Lakin dizinin 1. sezonu Adana ilinde çekiliyordu. Sonradan dizi İstanbul’da geçmeye başladığı için İstanbul’da çekimler yapılmaya başlandı. Dizinin İstanbul’daki bölümler bambaşka semtlerde ve mekanlarda çekilmektedir.

RAMO HANGİ KANALDA, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Ramo dizisi her hafta Cuma günü saat 20:00 ‘da Show TV ekranlarında yayınlanıyor.

RAMO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ramo’nun 37. Bölümünde; Ramo, kaybolan paraların ardındaki hiç bilmediği bir kasabaya ulaşır. Kaptan, paraların bulunması için Ramo’ya 24 saat vakit verir. Huysuz halde kasabayı yerle bir edecektir. Bir yana masum insanları Kaptan’ın şerrinden korumaya çalışan Ramo, diğer yandan kendisine kimin ihanet ettiğini araştırmaya başlar. Şerif ise Serdengeçtilerin sistemini çözüp onları yok etmeye kararlıdır. Bu uğurda yeni bir plan yapan Şerif, amacına bir adım daha yaklaştığını düşünüyordur. Diğer yanlamasına Sibel, başını belaya sokmasına karşın Doğu’nun annesini aramaya devam eder. İpuçları Sibel’i hiç beklemediği bir yere çıkarır. Olan biteni öğrenen Ramo bile bu son şart aleyhinde ne yapacağını bilemez.

RAMO OYUNCU KADROSU

Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda; Murat Şimşek, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysal, İlhan Keyifli, Rüzgar Aksoy, İlkay Kayku ve Olgun Şİmşek yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Emanet dizisi 150. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde berat yusuf özkan, dizi izle ve emanet kanal 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.