Genel Blog

Ramo Doğu öldü mü? Ramo Doğu kimdir, gerçek adı ne? Mustafa Yıldıran kaç yaşında?

52

Ramo Doğu öldü mü? Ramo Doğu kimdir, gerçek adı ne? Mustafa Yıldıran kaç yaşında?

SHOW TV’nin sevilen dizisi Ramo’da Doğu karakterinin ölüp ölmediği merak ediliyor. Ramo’nun 39. bölümünde coşku doruktaydı. Şahin karakterini öldükten daha sonra Doğu’nun ne olacağı merak ediliyordu. İşte Ramo’nun Doğu’su hakkında bilgiler…

Ramo Doğu niçin öldü?

Ramo’nun 39. Bölümünde; Ramo’yu bulmak için harekete geçen Doğu ve Hasan ayrı olarak mekanlara başat düzenlediler. Ramo’nun fabrikada tutulduğunu düşünen Doğu oraya yaptığı dominant sırasında esir düştü. Doğu’yu bayıltıp Ramo’nun arabasına bindiren Şerif, Doğu ile birlikte arabayı havaya uçurdu. Az Önce Doğu’nun ölüp ölmediği hakkında bir izah etme yapılmadı.

Mustafa Yıldıran kimdir?

Gurur Çiçekoğlu Ramo Şahin karakteriyle ekranlara gelmektedir. 2014 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Retalent Management oyuncusu olan Gurur Çiçekoğlu, 1990 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 185 cm boyunda olan oyuncu, 75 kg ağırlığındadır.

Ramo’nun 39. Bölümünde; Ramo’yu bulmak için harekete geçen Doğu ve Hasan ayrı olarak mekanlara hakim düzenlediler. Ramo’nun fabrikada tutulduğunu düşünen Doğu oraya yaptığı başat sırasında tutsak düştü. Doğu’yu bayıltıp Ramo’nun arabasına bindiren Şerif, Doğu ile birlikte arabayı havaya uçurdu. Demin Doğu’nun ölüp ölmediği hakkında bir yorumlama yapılmadı. 

Bir önceki yazımız olan Son Yaz Gökhan kimdir, gerçek adı ne? Olgun Toker kaç yaşında? başlıklı makalemizde arıza, arıza burak ve burak ersoylu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.