Genel Blog

Ramo Esra Bilgiç diziden mi ayrıldı, neden ayrıldı? Ramo Sibel neden öldü, neden yok? Ramo Sibel diziye geri dönecek mi?

79

Ramo Esra Bilgiç diziden mi ayrıldı, neden ayrıldı? Ramo Sibel neden öldü, neden yok? Ramo Sibel diziye geri dönecek mi?

Show TV’nin sevilen dizisi Ramo Sibel karakterini canlandıran Esra Bilgiç, dizinin geçen bölümünde düğün sahnesinde vuruldu ve izleyenleri üzüldü. Cuma günleri çok izlenen dizi Ramo’da Sibel karakterine yaşam veren Esra Bilgiç, geçen hafta düğünde vurulmasının gerisinde bu hafta yoğun bakımda hayat mücadelesi verdi! Esra Bilgiç diziden mi ayrıldı?

RAMO SİBEL ÖLDÜ MÜ?

Hayranları kadar yer aldığı tüm projelerdeki performansı ile takdir toplamaya aralıksız ve ünü ülke sınırlarını aşan başarılı oyuncu, Ramo dizisinden ayrılacağına ilişkin meydana çıkan iddialara cevap verdi. Güzel oyuncu Bilgiç, sosyal medya hesabından “Arkadaşlar Ramo’dan ayrılmıyorum. Sevgiler.” notunu düştüğü paylaşımında hayranlarına müjdeli haberi vererek gizli bir nefes aldırdı.

GÜNCELLEME

Ramo Sibel, Nehir’in verdiği kanla ölümden kurtulmuştu. Ama, seyircilerin mutluluğu pozitif sürmedi. Sahte hemşirelerin Sibel’in odasına kurduğu tuzakla odada bomba patladı! Dizinin finalinde, Ramo’nun Sibel’in mezarının başında ağlaması, Ramo Sibel öldü iddialarını güçlendirdi!

Ramo Esra Bilgiç diziden mi ayrıldı, neden ayrıldı? Ramo Sibel neden öldü, neden yok? Ramo Sibel diziye geri dönecek mi?

ESRA BİLGİÇ KİMDİR?

14 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Esra Bilgiç, önce Hacettepe Üniversitesi’nde Arkeoloji okudu, sonrasında Bilkent’in Uluslararası İlişkiler Bölümü’ne başladı. Oyunculuk kariyerindeki ilk rolü TRT1 ekranlarında yayınlanan, başrollerinde ise Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Osman Soykut, Hülya Darcan, Hande Subaşı gibi isimlerin yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisidir. Burada Ertuğrul Gazi’nin eşi Halime Hatun karakterine yaşam vermiştir. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu ise Melis Civelek’in kaleme aldığı Bir Umut Yeter adlı dizide Derya rolünü canlandıran 25 yaşındaki Bilgiç, 1.77 metre boyunda, 50 kilo ve Terazi burcudur.

Esra Bilgiç’in rol aldığı diziler:

2019 Ramo

2018 Bir Umut Yeter (Derya)

2017 Diriliş Ertuğrul (Halime Hatun)

Bir önceki yazımız olan Ramo Sibel öldü mü? Esra Bilgiç Ramo'dan ayrıldı mı? Esra Bilgiç kimdir, kaç yaşında? Esra Bilgiç dizileri! başlıklı makalemizde esra bilgiç, ramo ve ramo dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.