Genel Blog

Ramo final mi yapacak, bitiyor mu? Ramo bitecek mi? Ramo final bölümü ne zaman olacak?

45

Ramo final mi yapacak, bitiyor mu? Ramo bitecek mi? Ramo final bölümü ne zaman olacak?

Ramo’nun yeni bölümünden sonradan en çok merak edilen konulardan birisi Ramo final mi yapıyor? Ramo bitecek mi? oldu. Peki, Ramo neden bitiyor? Dizinin final bölümü ne süre yayınlanacak? Ramo yeni bölümleri ne süre?

RAMO BİTİYOR MU? FİNAL Mİ YAPACAK?

Başrollerinde Murat Şimşek ve Esra Bilgiç’in rol aldığı iddialı üretim, izleyicisine veda kararı aldı. TV100’ün haberine tarafından, BKM’nin Show TV için çektiği Ramo’nun kanalla yaptığı 2 yıllık anlaşma yakın zamanda sona erecek. Anlaşma yenilenmediği için final kararı ile hayranlarının karşısına çıkan dizi, bayram öncesi ekrana veda edecek. Adana’da başlayan ve bu sezon İstanbul’a taşınan dizi, 5 bölüm daha çekilecek.

Ramo final mi yapacak, bitiyor mu? Ramo bitecek mi? Ramo final bölümü ne zaman olacak?

RAMO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ramo’nun 37. Bölümünde; Ramo, kaybolan paraların arkasından hiç bilmediği bir kasabaya ulaşır. Kaptan, paraların bulunması için Ramo’ya 24 saat süre verir. Aksi halde kasabayı yerle bir edecektir. Bir yana masum insanları Kaptan’ın şerrinden korumaya çalışan Ramo, öteki yanlamasına kendisine kimin ihanet ettiğini araştırmaya başlar. Şerif ise Serdengeçtilerin sistemini çözüp onları değil etmeye kararlıdır. Bu uğurda yeni bir plan yapan Şerif, amacına bir adım daha yaklaştığını düşünüyordur. Diğer yandan Sibel, başını belaya sokmasına karşın Doğu’nun annesini aramaya devam eder. İpuçları Sibel’i hiç beklemediği bir yere çıkarır. Olan biteni öğrenen Ramo bile bu son koşul karşı ne yapacağını bilemez.

RAMO OYUNCULARI

Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda; Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Şatafat Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysal, İlhan Şen, Rüzgar Aksoy, İlkay Kayku ve Olgun Şİmşek yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Ramo neden final yapıyor? Ramo neden bitiyor? Dizinin final bölümü ne zaman olacak, tarihi açıklandı mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.