Genel Blog

Ramo neden final yapıyor? Ramo neden bitiyor? Dizinin final bölümü ne zaman olacak, tarihi açıklandı mı?

43

Ramo neden final yapıyor? Ramo neden bitiyor? Dizinin final bölümü ne zaman olacak, tarihi açıklandı mı?

Ekranların sevilen dizisi Ramo final kararı ile ilgili gündeme geldi. Ramo dizisinin iki yıllık anlaşmasının dolması nedeniyle final yapacağı öğrenildi. Peki, Ramo bitiyor mu? Ramo final bölümü ne zaman olacak? Ramo final tarihi belirli oldu mu? Ramo niçin bitiyor? Teferruat haberimizde.

RAMO BİTİYOR MU? FİNAL Mİ YAPACAK?

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in rol aldığı iddialı üretim, izleyicisine veda kararı aldı. TV100’ün haberine göre, BKM’nin Show TV için çektiği Ramo’nun kanalla yaptığı 2 yıllık anlaşma yakın zamanda sona erecek. Uzlaşma yenilenmediği için final kararı ile hayranlarının karşısına meydana çıkan dizi, bayram öncesi ekrana veda edecek. Adana’da başlayan ve bu sezon İstanbul’a taşınan dizi, 5 bölüm daha çekilecek.

RAMO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ramo’nun 37. Bölümünde; Ramo, kaybolan paraların arkasından hiç bilmediği bir kasabaya ulaşır. Kaptan, paraların bulunması için Ramo’ya 24 saat zaman verir. Aksi halde kasabayı yerle bir edecektir. Bir yana günahsız insanları Kaptan’ın şerrinden korumaya çalışan Ramo, öteki yana kendisine kimin ihanet ettiğini araştırmaya başlar. Şerif ise Serdengeçtilerin sistemini çözüp onları yok etmeye kararlıdır. Bu uğurda yeni bir plan yapan Şerif, amacına bir adım daha yaklaştığını düşünüyordur. Öteki yanlamasına Sibel, başını belaya sokmasına rağmen Doğu’nun annesini aramaya devam eder. İpuçları Sibel’i hiç beklemediği bir yere çıkarır. Olan biteni öğrenen Ramo bile bu son koşul karşı ne yapacağını bilemez.

RAMO OYUNCULARI

Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda; Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Şatafat Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysal, İlhan Neşelendirici, Rüzgar Aksoy, İlkay Kayku ve Olgun Şİmşek yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Seni Çok Bekledim 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Seni Çok Bekledim 10. bölüm full HD izle! Fragmanı izle! başlıklı makalemizde seni çok bekledim, seni çok bekledim 2 bölüm izle ve seni çok bekledim 3 bölüm full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.