Genel Blog

Ramo Şahin öldü mü? Ramo Şahin kimdir, gerçek adı ne? Gurur Çiçekoğlu kaç yaşında?

33

Ramo Şahin öldü mü? Ramo Şahin kimdir, gerçek adı ne? Gurur Çiçekoğlu kaç yaşında?

Ramo dizisinde Şahin karakteri Ramo’nun kardeşi olarak dikkatleri üstüne çekmiştir. İzleyiciler Ramo Şahin kimdir, kaç yaşında sorularının yanıtlarını araştırıyor. Ramo dizisinde Şahin karakteri 39. bölümde hayatını kaybetti. İşte Gurur Çiçeoğlu’nun canlandırdığı Şahin karakteri ile ilgili bilgiler…

Ramo Şahin neden öldü?

Ramo’nun 39. Bölümünde; Şerif’in emriyle Kaya ailesinin malikanesine etken düzenleyen büyük patronların adamları Serdengeçtiler’i ve Şahin’i öldürdü. Doğan da dizinden yaralanırken ailenin kadınları büyük acıya boğuldu.

Gurur Çiçekoğlu kimdir?

Gurur Çiçekoğlu Ramo Şahin karakteriyle ekranlara gelmektedir. 2014 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Retalent Management oyuncusu olan Gurur Çiçekoğlu, 1990 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 185 cm boyunda olan oyuncu, 75 kg ağırlığındadır.

Bir önceki yazımız olan Ramo Doğu öldü mü? Ramo Doğu kimdir, gerçek adı ne? Mustafa Yıldıran kaç yaşında? başlıklı makalemizde murat yıldırım, mustafa yıldıran ve ramo hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.