Genel Blog

Ramo Sibel öldü mü, neden öldü? Ramo Sibel diziden neden ayrıldı? Ramo Esra Bilgiç diziden mi ayrıldı?

247

Ramo Sibel öldü mü, neden öldü? Ramo Sibel diziden neden ayrıldı? Ramo Esra Bilgiç diziden mi ayrıldı?

Cuma günlerinin en fazla takip edilen dizilereinden olan Ramo’nun sevilen karakteri hakkında Ramo Sibel öldü mü? sorusunun yanıtı aranıyor. Yeni bölümde yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren Sibel, sosyal medyada gündem oldu. Peki, Ramo Sibel kimdir? Esra Bilgiç kimdir, kaç yaşında, nereli? Ramo Sibel diziden ayrılıyor mu? Ramo son bölümde neler oldu?

RAMO SİBEL ÖLDÜ MÜ?

Hayranları kadar yer aldığı bütün projelerdeki performansı ile takdir toplamaya aralıksız ve ünü ülke sınırlarını aşan başarılı oyuncu, Ramo dizisinden ayrılacağına ilişkin meydana çıkan iddialara yanıt verdi. Hoş oyuncu Bilgiç, sosyal ağ hesabından “Arkadaşlar Ramo’dan ayrılmıyorum. Sevgiler.” notunu düştüğü paylaşımında hayranlarına müjdeli haberi vererek kuytu bir nefes aldırdı.

GÜNCELLEME

Ramo Sibel, Nehir’in verdiği kanla ölümden kurtulmuştu. Fakat, seyircilerin mutluluğu artı sürmedi. Sahte hemşirelerin Sibel’in odasına kurduğu tuzakla odada bomba patladı! Dizinin finalinde, Ramo’nun Sibel’in mezarının başında ağlaması, Ramo Sibel öldü iddialarını güçlendirdi!

Ramo Sibel öldü mü, neden öldü? Ramo Sibel diziden neden ayrıldı? Ramo Esra Bilgiç diziden mi ayrıldı?

ESRA BİLGİÇ KİMDİR?

14 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Esra Bilgiç, önce Hacettepe Üniversitesi’nde Arkeoloji okudu, ardından Bilkent’in Milletlerarası İlişkiler Bölümü’ne başladı. Oyunculuk kariyerindeki birincil rolü TRT1 ekranlarında yayınlanan, başrollerinde ise Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Osman Soykut, Hülya Darcan, Hande Subaşı gibi isimlerin yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisidir. Burada Ertuğrul Gazi’nin eşi Halime Hatun karakterine hayat vermiştir. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu ise Melis Civelek’in kaleme aldığı Bir Umut Yeter adlı dizide Derya rolünü canlandıran 25 yaşındaki Bilgiç, 1.77 metre boyunda, 50 kilo ve Terazi burcudur.

Esra Bilgiç’in rol aldığı diziler:

2019 Ramo

2018 Bir Umut Yeter (Derya)

2017 Diriliş Ertuğrul (Halime Hatun)

Bir önceki yazımız olan Ramo Esra Bilgiç diziden mi ayrıldı, neden ayrıldı? Ramo Sibel neden öldü, neden yok? Ramo Sibel diziye geri dönecek mi? başlıklı makalemizde esra bilgiç, ramo ve ramo dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.