Genel Blog

Ramo Sibel öldü mü? Ramo Sibel ‘Esra Bilgiç’ diziden mi ayrılacak?

34

Ramo Sibel öldü mü? Ramo Sibel 'Esra Bilgiç' diziden mi ayrılacak?

Cuma günleri Show TV’de yayınlanan ve milyonların sevdiği dizi Ramo‘da Sibel karakterine hayat veren Esra Bilgiç, geçen hafta düğünde vurulmasının ardındaki bu hafta yoğun bakımda hayat mücadelesi verdi! Esra Bilgiç, diziden ayrılacağına ilişkin meydana çıkan iddialara yanıt verdi. Hoş oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Arkadaşlar Ramo’dan ayrılmıyorum. Sevgiler.” dedi. Bu bölümden daha sonra, Ramo Sibel öldü mü? Esra Bilgiç Ramo’dan ayrıldı mı? Ramo’nun Sibel’i diziden ayrılıyor mu? soruları her tarafta gündeme geldi.

RAMO SİBEL ÖLDÜ MÜ?

Hayranları göre yer aldığı tüm projelerdeki performansı ile takdir toplamaya devam eden ve ünü ülke sınırlarını aşan başarılı oyuncu, Ramo dizisinden ayrılacağına ilişkin meydana çıkan iddialara yanıt verdi. Hoş oyuncu Bilgiç, sosyal medya hesabından “Arkadaşlar Ramo’dan ayrılmıyorum. Sevgiler.” notunu düştüğü paylaşımında hayranlarına müjdeli haberi vererek gizli bir nefes aldırdı. Ramo’nun Sibel’i Esra Bilgiç, diziden ayrılacağı iddialarına cevap verdi.

Ramo Sibel öldü mü? Ramo Sibel 'Esra Bilgiç' diziden mi ayrılacak?

ESRA BİLGİÇ KİMDİR?

14 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Esra Bilgiç, önce Hacettepe Üniversitesi’nde Kazıbilim okudu, sonrasında Bilkent’in Milletlerarası İlişkiler Bölümü’ne başladı. Oyunculuk kariyerindeki birincil rolü TRT1 ekranlarında yayınlanan, başrollerinde ise Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Osman Soykut, Hülya Darcan, Hande Subaşı gibi isimlerin yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisidir. Burada Ertuğrul Gazi’nin eşi Halime Hatun karakterine hayat vermiştir. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu ise Melis Civelek’in kaleme aldığı Bir Umut Yeter adlı dizide Derya rolünü canlandıran 25 yaşındaki Bilgiç, 1.77 metre boyunda, 50 kilo ve Terazi burcudur.

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal Dereli Kimdir ? Ahmet Kural Kimdir ? Ahmet Kural Kaç Yaşında, Evli Mi, Boyu ve Dizileri başlıklı makalemizde ahmet kural, ahmet kural biyografi ve ahmet kural kaç yaşında hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.