Genel Blog

Ramo yeni bölüm canlı izle Show TV! Ramo 32. yeni bölümde neler olacak? Ramo 31. son bölüm full kesintisiz izle! Ramo son bölümde neler oldu?

11

Ramo yeni bölüm canlı izle Show TV! Ramo 32. yeni bölümde neler olacak? Ramo 31. son bölüm full kesintisiz izle! Ramo son bölümde neler oldu?

Show TV’nin çok izlenen ve izleyiciler kadar sevilen Ramo dizisi bu akşam 32. yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Son bölümün ardından seyirciler, Ramo 32. yeni bölümü ilgiyle bekliyor. Heyecan yaratan konusu ve oyuncuları ile Cuma akşamları izleyicinin beğenisine sunulan Ramo, Ramo 32. yeni birim canlı izleme linki ve Ramo 31. son birim full aralıksız tek parça izleme linki haberimizde sizlerle. Peki, Ramo yeni bölümde neler olacak? Ramo son bölümde neler oldu?

RAMO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

SHOW TV RAMO 32. YENİ BÖLÜM CANLI İZLEME LİNKİ!

Sibel ağır yaralıdır ve hayatının kurtulması Akarsu’e bağlıdır. Dere, Sibel’in hayatı karşılığında Ramo’dan çok ağır bir bedel ödemesini ister. Ramo ve Sibel’in düğününe yapılan hakim birçok insanın ölümüne niçin olmuştur. Sibel ağır yaralıdır ve hayatının kurtulması Dere’e bağlıdır.

Nehir, Sibel’in hayatı karşılığında Ramo’dan çok ağır bir bedel ödemesini ister. Öteki yanlamasına Ramo, düğüne saldıranların Korkut‘un adamları olduğunu öğrenir ve onunla yüzleşebilmek için Mazhar’dan masayı toplamasını ister. Ramo, Korkut’un en ağır şekilde cezalandırılmasını isterken Korkut’un elinde de Ramo’yu bitirecek büyük bir koz vardır. Ramo, hiç bu kadar zor durumda kalmamıştır.

Bir önceki yazımız olan Kanal D Arka Sokaklar canlı izle! Arka Sokaklar yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar 577. yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde arka sokaklar, arka sokaklar 576. bölüm ve arka sokaklar bölümleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.