Genel Blog

Ramo yok mu, bitti mi, final mi yaptı? Ramo neden final yaptı? Ramo yeni bölümü olmayacak mı?

16

Ramo yok mu, bitti mi, final mi yaptı? Ramo neden final yaptı? Ramo yeni bölümü olmayacak mı?

Ramo bugün değil mu, niçin bitti? Ramo izleyicileri Show TV’de bugün Ramo’nun olmamasının ardındaki Ramo niçin değil? Ramo bitti mi? Ramo final mi yaptı? gibi soruların cevaplarını merak etti. Peki, Ramo değil mu, bitti mi, final mi yaptı? Ramo neden final yaptı? Ramo yeni bölümü olmayacak mı?

RAMO BİTTİ Mİ? NIÇIN BİTTİ?

Show TV 16 Nisan Cuma günü yayın akışına kadar Ramo dizisi geçtiğimiz hafta final bölümü ile ekranlara geldi. Ramo geçtiğimiz hafta 40. final bölümü ile ekranlara veda etmişti. Bundan nedeniyle 23 Nisan bugün Ramo yayınlanmadı. Dizinin niçin bittiği ile ilgili henüz devlete ait bir tanımlama yapılmadı.

Ramo’nun resmi Twitter hesabından ise; “Ramo ve Sibel huzura kavuşacaklar mı? Son 3 saat! #RAMO final bölümüyle bu akşam saat 20.00’de @ShowTV ‘de. @Bkmonline” açıklaması yapıldı. Dizi neden final yapıyor az önce bir bilgi bulunmuyor.

RAMO FİNAL Mİ OLDU?

Geçtiğimiz hafta 40. bölümü ile Ramo final yapmıştır.

RAMO KONUSU NE?

Diziye adını veren Ramo (Murat Yıldırım) cesur, zeki ve haksızlığa dayanamayan bir yapıya sahiptir. Ailesiyle birlikte Adana, Çukurova’da yıllardır ırgatlık yapmış, ancak günümüzde nüfuzlu bir ailenin illegal işlerini halletmektedirler. Ramo, ailesinin itirazına rağmen isyan etmeye karar verir. Oysa patronun kızı Sibel (Esra Bilgiç) ile arasındaki çekim gitgide artarak artmaktadır. Asıl amacı babasının ölüm emrini veren Cihangir (Olgun Yıldırım) adlı kişiye ulaşmaktır. Bunun için önce Adana’da kendini kanıtlayıp Cihangir’in yardımcısı Yavuz’u (Yiğit Özşener) arkasına alması elzemdir. Ailesi ve sevdiği dostlarıyla birlikte Adana ve İstanbul arasında bir başkaldırış hikâyesi başlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Ramo bugün neden yok? Ramo yeni bölümü ne zaman, saat kaçta başlayacak? Ramo final mi oldu, bitti mi? başlıklı makalemizde bugün ramo neden yok, rambo bugün neden yok ve ramo neden bugün yok hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.