Genel Blog

RAR Opener

18

RAR Opener

RAR Opener uygulamasını kullanarak popüler evraklar dosyalarını bilgisayarınızdan süratli ve kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Büyük dosyaların daha eksik yer kaplaması için kullanılan ya da ansızın fazla dosyanın e-postayla toplu bir şekilde gönderilmesi gibi amaçlarla kullanılan sıkıştırma özelliği, bilgisayar ve internet kullanıcılarının en büyük yardımcılarından biri olsa gerek. Bu tür dosyaları açabilmek için de öyle çok tezgâhtar vasıta bol miktarda bulunuyor. Windows 8.1 işletim sistemi için geliştirilen RAR Opener uygulaması da, minimalist tasarımı ve epeyce kolay kullanımı ile bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyarak WinRAR programına alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

Düşük RAM kullanımı ve değişmez diskinizde çok eksik yer kaplamasıyla sisteminize yük olmadan çalışan dilekçe, büyük boyutlu arşiv dosyalarınızı da saniyeler içinde açabilme yeteneğine sahip. RAR, 7Z, ZIP, TAR, LZH gibi dosya formatlarını destekleyen RAR Opener uygulamasının özellikleri ise şu şekilde:

Tek tıkla dosyaları saniyeler içinde açabilme, Düşük RAM ve depolama alanı kullanımı, Dosyaları çabuk bir şekilde açabilme ve arşivden çıkarabilme, RAR, 7Z, ZIP, TAR, LZH desteği.

İndir

Bir önceki yazımız olan TouchCopy başlıklı makalemizde indir touchcopy, indir touchcopy ücretsiz ve touchcopy hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.