Genel Blog

Recent Files Scanner

21

Recent Files Scanner

Recent Files Scanner kullanıcılara bilgisayarlarında gerçekleşen dosya değişikliklerini takip etme konusunda pratik çözüm sunan bir dosya peşine düşüp takip programı.

Bilgisayarlarınıza adamakıllı bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan Recent Files Scanner dosyalarınızın izini kaybettiğiniz durumlarda size bu dosyaları bulma imkanı veriyor. Bilgisayarımızı kullanırken kimi süre yanlışlıkla dosyalarımızı bambaşka klasörlere gönderebiliyor ya da silebiliyoruz. Ara Sıra de klasörlerimizi düzenlerken bir takım dosyalarımızın nerede olduğunu hatırlayamayabiliyoruz. Bu nesil durumlarda bu dosyaları bulmak için Recent Files Scanner’ı kullanabilirsiniz.

Recent Files Scanner .Net Framework tabanlı bir uygulamadır. Program temel olarak sabt disklerinizde depoladığınız klasörlerde yakın vakit içerisinde değiştirilmiş dosyaları taramakta ve saptama etmekte. Program dosya içeriğine kadar ya da dosya adına tarafından de arama yapabilmekte.

Recent Files Scanner ile muhakkak bir klasörü takipe alabilir ve bu klasörde ya da daha aşağı klasörlerinde yapılan değişiklikleri görebilirsiniz. Recent Files Scanner bu işlemler için belli bir süre aralığı belirlemenize izin veriyor.

İndir

Bir önceki yazımız olan Stellar File Repair başlıklı makalemizde download stellar file repair toolkit, free ve free download stellar file repair toolkit hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.