Genel Blog

Reşat Survivor kimdir, elendi mi? Survivor 2021 Reşat kaç yaşında nereli?

25

Reşat Survivor kimdir, elendi mi? Survivor 2021 Reşat kaç yaşında nereli?

Survivor 2021 gönüllüler kadrosu emin oldu. TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor 9 Ocak Cumartesi günü başladı. Yarşımada Sultan Reşat Hacıahmetoğlu gönüllüler 2021 kadrosunda yer almaktadır. Fragmanlardaki iddialı açıklamalarıyla uyarı çeken Survivor Reşat kimdir?

Survivor 2021 yarışmasında bu hafta gönüllüler takımında Reşat Hacıahmetoğlu elendi. 

Survivor Reşat Hacıahmetoğlu kimdir?

1990 yılında Trabzon’un Of ilçesinde dünyaya gelen Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, öğrenimini üniversite yıllarına değin doğduğu ilçe olan Of’ta sürdürdü.

2014 yılında Ordu Üniversitesi’nden mezun olan Hacıahmetoğlu, lise yıllarında karate ve ceset geliştirme sporlarına başladı. Lise bitene değin karate ile ilgilenen Hacıahmetoğlu, sonrasında gövde geliştirme ile ilgilenmeye devam etti.

2016 yılında sosyal medya macerası başlayan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, doğaya ve spora olan sevgisini, Karadeniz aile yapısını ve mizahı bir araya getirerek insanların ilgi odağı oldu.

Uzun süre özel bir şirkette çalışan Hacıahmetoğlu, Trabzon’da yaşamını sürdürmektedir.

Bir önceki yazımız olan Dora ne demek? Survivor Dora kimdir, elendi mi? Survivor 2021 Dora kaç yaşında, hangi reklamlarda oynadı? başlıklı makalemizde survivor, survivor 2021 ve survivor 2021 gönüllüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.