Genel Blog

RiftCat Desktop Client

43

RiftCat Desktop Client

RiftCat Desktop Client eğer bilgisayarınızda çalışan ve Oculus Rift ya da HTC Vive gibi sanal realite sistemleri için tasarlanmış yüksek grafik kalitesine sahip sanal realite oyunlarını mobil cihazınızda oynayamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir sanal realite programı.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir sabal gerçeklik emülatörü olan RiftCat Desktop Client temel olarak mobil cihazınıza yükleyeceğiniz VRidge uygulamasıyla eşleşerek bilgisayarınızdaki görüntüyü WiFi ağınız üzerinden mobil cihazınıza aktarıyor. Bunun yanında Google Cardboard gibi mobil sanal gerçeklik gözlüklerinin kullandığı mobil cihazınızın hareket sensörlerini Oculus Rift ve SteamVR sanal hakikat sistemlerindeki sensörlerle eşleştiriyor. Sonuçta mobil cihazınız üzerinden bilgisayarınızda çalışan yüksek kaliteli grafiklere sahip sanal gerçeklik oyunlarını oynayabiliyorsunuz.

RiftCat Desktop Client size mantıklı fiyatlı Google Cardboard sanal gerçeklik gözlüğünüz yoluyla yüksek fiyatlı sanal hakikat sistemleri için tasarlanmış oyunları oynayabilme imkanı vermekte.
RiftCat Desktop Client’i çalıştırabilmek için bu bağlantı üzerinden VRidge uygulamasını indirerek mobil cihazınıza kurun ve program yoluyla bilgisayarınızı ve mobil cihazınızı eşleştirin:

İndir

Bir önceki yazımız olan Portable Update başlıklı makalemizde agent, luigi stilo ve update hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.