Genel Blog

Run-Command

21

Run-Command

Run-Command uygulaması, Windows’un kendi içerisinde bulunan çalıştır butonuna alternatif olarak yapılmış bir uygulama çalıştırma konsolu. Standart çalıştır aracına tarafından birazcık daha artı nitelik barındıran programın getirdiği bu işlevlere gereksinim duyanlar eminim ki olacaktır.

Programda yer alan bu ilave özelliklerden en fazla dikkat çekenleri arasında Windows araçlarına seri erişim olanağı gelmektedir. Bilhassa tayin yöneticisi, sistem özellikleri, kayıt defteri, komut satırı ve bilgisayar yönetimi araçlarına sağlanan bu kısayollar bir uçtan bir uca Windows menüleri arasında dolaşıp durmaya bir son verebilirsiniz. Natürel ancak bunlar dışarıya da ekranınıza koyabileceğiniz diğer kısayollar favoriler menüsü aşağı listelenmiş durumda.

Tüm programları sadece tek bir arayüz kullanarak açabilmenizin yanında, açtırmak istediğiniz uygulamaları admin yetkilerine sahip olarak çalıştır penceresinden açmanın tek yolu da bu Run-Command uygulaması diyebilirim.

İndir

Bir önceki yazımız olan MiniTool Mobile Recovery for iOS başlıklı makalemizde download minitool mobile recovery for ios, ios data recovery software ve ios data recovery tool,iphone data recovery hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.