Genel Blog

Sadakatsiz 16. bölüm izle Kanal D 3 Şubat Sadakatsz son bölüm izle Youtube tek parça Yoksa yine mi barışacaklar

41

Sadakatsiz 16. bölüm izle Kanal D 3 Şubat Sadakatsz son bölüm izle Youtube tek parça Yoksa yine mi barışacaklar

Sadakatsiz 16. bölüm izle. Sadakatsiz 16. bölüm full izle Sadakatsiz son bölüm Youtube Puhu tv izle… Ha bitti ha bitecek dedirten dizi Sadakatsiz 16. bölüm izle. bunu da alacağı cezalar olduğu iddia edilen Sadakatsiz 16. bölüm tamamı izle. Kore versiyonu ile birebir uyumlu giden Sadakatsiz yeni bölüm izle. 3 şubat Sadakatsiz son bölüm izle. Herkesin adeta her hafta şok ile izlediği ve pes dedirten sahnelerin varisi Sadakatsiz 16. bölüm 2 şubat son bölümü Kanal d yi revaca taşıdı.  Son 2 bölüm de kore versiyonuna veda eden v ekendi hikayesinin kurulduğu ve adeta yolunu sapıttı dedirten Sadakatsiz 16. bölüm tamamı izle detayları nı artık doctor foster a bakarak sizlere sunamayacağız.  Sadece sosyal medya destekli olarak oluşturduğumuz Sadakatsiz 16. bölüm izle Sadakatsiz 16. bölüm özeti gibi en ilginç anlar haberimizde olurken, geçtiğimiz iki haftaya kadar sessizliğine kızdığımız Bahar adeta yeter artık der gibi küüllerinden doğmuş ve Sadakatsiz son bölüm izle de de kocası Mert’in dizideki hikayesi bitmişti.   Şu sıralar dizinin bitmesi ile birlikte herkesin acaba Sadakatsiz 3 şubat akşamında ne gibi hengameler yaşandı dedirten sahneleri sunuyoruz.  Doctor Foster’a  göre bir çok detayı atlandığı Selçuk’un bile ölmediği Sadakatsiz 16. bölüm izle sinde yine gizli saklı olaylar yine saçmalıklar mevcut olacak. Asya yine Sadakatsiz 3 şubat yeni bölümde kırmızı rujunu eyşan misali takınırken herkes bu akşamı da merakla araştıracak.  İşte bizler de lafı uzatmadan Sadakatsiz son bölüm yaşananlara bir göz atalım ve sizlere sunalım.  Sadakatsiz 16. bölüm izle de neler olduğuna geçelim.  Sadakatsiz 16. bölüm son bölüm tamamı izle detaylarının oaly sırasını merak edenler diziyi tekrar izlemiş gibi olacaksınız eminiz….

Sadakatsiz 16. bölüm izle 2 şubat yaşananlar…. 

Sadakatsiz 16. bölüm full izle. İngiltereden sonra tüm dünyaya akım gibi yayılan Doctor Foster ülkemizde de çok ilgi görmekte..  Sadakatsiz 3 Şubat izle. Sadakatsiz en son bölüm full izle dediniz ve ilan365 aracılığı ile sizlere tüm detayları sunacağız. Sadakatsiz son bölümü izle.  Sadakatsiz 16. bölüm canlı izle youtube aamanız ya da Sadakatsiz kanalına ev sahipliği yaptıran kanal    Kanal D canlı izle araması ile de Sadakatsiz 16. bölüm izle yebilirsiniz. 3 şubat Sadakatsiz 16. bölüm izle! Sadakatsiz son bölüm tamamı izle! Sadakatsiz son bölüm izle! 3 Şubat  Sadakatsiz son bölüm izle.

Sadakatsiz 3 şubat İzle! Sadakatsiz 16. bölüm özeti ve tüm detaylar

2009 yılındaki Ezel dizisini son kuşak bilmese de 90lı kuşağın hatırlayacağı Eyşan’ı Sadakatsiz’in Asya’sı Eyşan karakterini hatırlarsınız. Cansu Dere’den fazla Eyşan’ın yeni dizisi diyenlerin çok olduğunu görür gibiyken bu usta oyuncunun her karakteri taşıması da kendisine herkesi hayran bırakmakta. İşte bu Eyşan’ı unutacak artık Asya diyeceksiniz. Sadakatsiz 16. bölüm izle de de Asya’yı çok konuşacaksınız. Geçtiğimiz seene Şubat MArt ayı içinde başlayacak denilen ancak tüm dünyayı kasıp kavuran pandemi sebebiyle ancak bu sezona çekimlerine başlanan v ilk bölümü ile twitter da milyonlarca kişinin hasthg yaparak takip ettiği    Sadakatsiz bu akşam Sadakatsiz 16. bölüm izle google ı aşındıracak. Kanal D yi sallayan  Sadakatsiz 16. bölüm izle linki ve Sadakatsiz 3 şubat tarihindeki heyecan dolu anlar sizlerle. .

Kore yapımı Sadakatsiz’i yaklaşık 20 dakika süren her bölümü büyük bir heyecan ile izlemişken, işte hal tam da bu iken, Sadakatsiz son bölüm de  hyecanın yavaş yavaş gittiğini söylüyor. Sadakatsiz 16. bölüm izle linkinde Ali’nin hırsızlık hastalığı üst seviyelere ulaşacak  Sadakatsiz 15. bölüm tamamı izle de Ali Babası Volkan’ın yanına gidecek ve Asya’yı daha da delirmiş bir halde göreceğiz.

Sadakatsiz 16. bölüm neler oldu?

Ali bildiğiniz gibi hırsızlık hastalığına yakalanmış ve kleptomani hastalığı sebebiyle de bi çok kere rezil olmuştu. Ali’nin annesinin onu rezil ettiği Sadakatsiz son bölüm izle de Asya’nnı aslında Ali’yi rezil edip yanından göndermesinde de bir amaç var.. Asya’nın hakkında çıkan iddialar ve Volkan’ı çıldırtmak adına Ali’yi kendinden soğutmuştur. Bu nedenle de Ali Anne bana Bunu nasıl yaparsın Neden beni küçük düşürdün arkadaşlarımın yanında diyerek babasında kalmaya karar veriyor. Volkan şse Asya’ya ilk defa bu kadar ılımlı yaklaştığı Sadakatsiz 16. bölümünde Asya’nın Volkan’ı hapse girmesine engel olmak için tanık olarak kaydoluyor e bu durum da ne kayınbabası ne de Derin tarafından yapılmayan bir olay olunca Volkan’da Asya’ya karşı yumuşuyor.

Volkan ise Ali’nin bir kaç gün sonra eve geri döndüreceğini söylese de aslında anne oğul için ayrılık çanlarının Sadakatsiz 16. bölüm izle sinden itibaren başladığına şahitlik edeceksiniz.

Ali annesine dönmeyecek

Hem Derin’in hem kardeşinin sevgisi hem de annesini düşünmesi sebebiyle ali annesinin yanına bir daha dönmüyor. Buna rağmen Günler ilerledikçe Ali annesinden uzaklaşıyor.

Ya Bahar ne olacak

Sadakatsiz son bölüm de Asya’da Buna tepki gösterse de bir gece Bahar’la beraber sohbet ederler ve Bahar ona”  Ali biraz Özgür bırak ne istiyorsa yapsın ” demesi üzerine aldığı karar sonrasında bir alışveriş merkezinde oğlunun Derin ile beraber alışverişe gittiğini ve Bayağı da mutlu olduğunu gören Asya yıkılmıştır. Ve BAhar’ın dediğini yapacaktır.

Derin planı başka

Derin kafasındaki kurguda Ali’yi Amerika’ya yatılı okula göndermeyi planlamaktadır.  Volka’a bu durumu söylemesi sonrasında da deliye döner ve Derin ile kavga ederler.  Ancak volkan buna izin vermeyecektir.

Volkan ile Asya evde yalnız

Aradan geçen günler sonrasında Sadakatsiz 16. bölüm full izlesinde Asya Ali’nin eşyalarını topladığını ve Volkan’a istediğin zaman gelip alabilirsin demes sorasında Volkan yola koyulmuştur bile. Asya’nın evinde başlayan shbette Volkan Asya’nın gitmesini aslında istememektedir. Volkan da dozunu aşması sonrasında bir kez bana izin verseydin ya da bir kez bile beni affet seydin biz bu hale gelmezdik demesi sonrasınd aralarında yakınlaşma başlar… Sadakatsiz 16. bölüm izle sinde Asya ile Volkan’ın yakınlaşma geceye damgasın vuracağa benzerken, bakalım Kore versiyonu gibi bu dizi de de durum bu mu olacaktır.

Sadakatsiz 16. bölüm izle

Sadakatsiz 16. bölüm izle aramasını izleyemediğiniz muhteşem dizinin son bölümünü izlemek için aramaya başladınız bile.  Sadakatsiz 16. bölüm full izle linki sayesinde dizinin izleyemediğiniz sonnbölümüne ulaşacak ve Sadakatsiz dizisini kanalın Youtube kanalından izleyebileceğiniz gibi Sadakatsiz adına youtube kanalından Sadakatsiz 16. bölüm izle yazarak diziyi izleyebilirsiniz . Puhu TV’de de izleyemediğiniz Sadakatsiz 16. bölüm full tek parça izlemesini yapabilirsiniz.

Sadakatsiz dizisi nerede çekiliyor

İlk Başlarda kore versiyonuile aynı ilerleyen ancak Selçuk’un durumundan sonra dizinini özgünleşmeye başladığı Sadakatsiz dizisi çekimleri Tekirdağ da süregeliyor. Sadakatsiz dizisinin çekildiği hastane Asrın Hastanesi olarak bilinmekteyken, Asrın Hastanesi nerede olduğu sorusu da bu akşam merakla araştırılıyor.  Neslihan yeşilyurt gibi usta r yönetmen ile Usta kalemler Dilara Pamuk ve Cem Öget in düşüncelerinden oluşturulan sahneleri ie çok izlenilen dizi Sadakatsiz çekimleri Tekirdağda yapılırken dizinin bu il den dışarı çıkmayacağını sizlere söyleyelim istedik.

Bir önceki yazımız olan Kuruluş Osman 44. bölüm izle ATV 3 Şubat Kuruluş Osman son bölüm izle Youtube tek parça Osman Nikoyu alt edecek başlıklı makalemizde Kuruluş Osman 44. bölüm izle ATV 3 Şubat Kuruluş Osman son bölüm izle Youtube tek parça Osman Nikoyu alt edecek hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.