Genel Blog

Sadakatsiz 17. bölüm full izleme linki! Sadakatsiz son bölüm tek parça full izle! Sadakatsiz 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

51

Sadakatsiz 17. bölüm full izleme linki! Sadakatsiz son bölüm tek parça full izle! Sadakatsiz 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı ilk günden itibaren dikkatleri üstüne çeken Vefasız dizisi, kadrosu ve konusu ile büyük alkış topluyor. Son bölümün arkasından izleyiciler, Sadakatsiz yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. İşte, Sadakatsiz son birim tek parça full izleme linki, Vefasız 17.birim full izleme linki ve Vefasız 18. yeni birim fragmanı!

SADAKATSİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

SADAKATSİZ SON BÖLÜM FULL İZLEME LİNKİ!

Asya’nın Tekirdağ’dan ayrılma kararı herkeste şok etkisi yaratırken Derin büyük bir zafer kazandığına inanır. Hicran ve Selçuk‘u bir araya getiren zaruri yüzleşme, beklenmedik karşılaşmaların da habercisidir. Haluk’un Hicran ismini duyunca yüzünün asılması Selçuk onun oğlu mu sorularını da beraberinde getirdi. Asya’nın uzaklaşması Volkan’ı hiç düşmediği dek büyük bir çıkmaza sürüklerken, sonuçları herkes için sarsıcı olur. Derin Ali için mücadele göstermeyi sürdürürken, iki yüzlülüğü ortaya çıkar. Volkan’ın Ali’ye tokat atması üstüne Ali annesini arar! Asya, sonunda oğluna kavuşmuştur.

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu Vefasız’in senaryosunu ise Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk uyarlıyor.

Bir önceki yazımız olan Kuruluş Osman 45. bölüm full izleme linki! Kuruluş Osman son bölüm tek parça full izle! Kuruluş Osman 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? başlıklı makalemizde dizifragman, icerikhaber ve kuruluş osman fragman hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.