Genel Blog

Sadakatsiz 19. bölüm izle! Sadakatsiz son bölüm full izle!

1.214

Sadakatsiz 19. bölüm izle! Sadakatsiz son bölüm full izle!

Sadakatsiz 19. Bölümünde Gönül, Haluk’un büyük sırrını öğrendi. Selçuk’un annesi Hicran, Gönül’ün yanında gelmiştir. Sohbet edip çocuklardan bahsederken, Gönül hiç beklemediği şekilde Haluk hakkındaki şok gerçeği öğrenir. Haluk’un meçhul bir oğlu olduğu gerçeğiyle yüzleşen Gönül ne yapacağını şaşırır. Haluk’un kendini ifade etme çabaları da sonuç vermeyecektir. Gönül bundan sonradan ne yapacak? Haluk evliliğini toparlayabilecek mi? İşte Vefasız 19. birim bilgileri…

Vefasız 19. Birim FULL İZLE

Sürpriz bir misafir bütün dengeleri değiştiriyor!

Asya’nın arkadaşı Sinan, Tekirdağ’a Asya’yı görmeye kazanç. Aniden meydana çıkan bu konuk Asya’yı epeyce mutlu etmiştir. Sinan’ın teklifiyle Asya küçük bir tatil için İstanbul’a gelir. Volkan Ali’yi arayıp annesinin nerede olduğunu sorunca aldığı cevap karşısında çılgına döner. İstanbul’a Asya ve Sinan’ın yemek yediği otele baskın yapar. Ama bu kere yakayı pek basit sıyıramayacaktır. Sinan ile kavga eden Volkan kaldığı otele dönünce Derin’den bir mektup bulur. Her şeyden vazgeçen Derin, Volkan’a artık Asya’ya dönebileceğini söylemiştir. Volkan ne tepki verecek? Derin ve Volkan ayrılacak mı?

SADAKATSİZ 19. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Bir önceki yazımız olan Kuruluş Osman 47. bölüm izle! Kuruluş Osman son bölüm full izle! başlıklı makalemizde kuruluş osman 47.bölüm, kuruluş osman 47.bölüm fragman ve kuruluş osman 47.bölüm fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.