Genel Blog

Sadakatsiz 19. yeni bölüm canlı izle! Kanal D Sadakatsiz yeni bölümde neler olacak? Sadakatsiz yeni bölüm canlı izleme linki!

39

Sadakatsiz 19. yeni bölüm canlı izle! Kanal D Sadakatsiz yeni bölümde neler olacak? Sadakatsiz yeni bölüm canlı izleme linki!

Başrollerinde Cansu Akarsu ve Caner Cindoruk‘un olduğu, BBC Studios’un “Doctor Foster” isimli dizisinin Türkiye uyarlaması olan, yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği Kanal D‘nin yeni dizisi, psikolojik gerilim türünde olan “Vefasız”, kocasının onu aldattığını düşünen bir kadının hikayesini ele alıyor. Kanal D Sadakatsiz canlı izle! Sadakatsiz 19. yeni bölüm canlı izle! Vefasız yeni bölümde neler olacak? Sadakatsiz son bölümde neler oldu? Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı!

KANAL D SADAKATSİZ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

SADAKATSİZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sürpriz bir konuk tüm dengeleri değiştiriyor!

Asya’nın arkadaşı Sinan, Tekirdağ’a Asya’yı görmeye kazanç. Bir Anda çıkan bu misafir Asya’yı oldukça mutlu etmiştir. Sinan’ın teklifiyle Asya ufak bir tatil için İstanbul’a gelir. Volkan Ali’yi arayıp annesinin nerede olduğunu sorunca aldığı cevap karşı çılgına döner. İstanbul’a Asya ve Sinan’ın yemek yemek yediği otele etken yapar. Fakat bu kez yakayı öyle basit sıyıramayacaktır. Sinan ile tartışma eden Volkan kaldığı otele dönünce Derin’den bir mektup bulur. Her şeyden vazgeçen Derin, Volkan’a bundan böyle Asya’ya dönebileceğini söylemiştir. Volkan ne tepki verecek? Derin ve Volkan ayrılacak mı?

SADAKATSİZ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Cansu Dere : Asya Arslan

Caner Cindoruk : Volkan Arslan

Melis Sezen : Derin Enerjik

Eren Vurdem : Mert Gelik

Yeliz Kuvancı : Bahar Gelik

Olcay Yusufoğlu : Serap Şenlik

Nazlı Bulum : Nil Tetik

Gözde Seda Altuner : Gönül Zinde

Dikte Taro Tekin : Selçuk Dağa Tırmanan

Yüksek Dağ Akar : Ali Arslan

Bir önceki yazımız olan Kuruluş Osman 48. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 47. bölüm izle! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı! başlıklı makalemizde atv, diriliş osman ve kuruluş osman fragman hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.