Genel Blog

Sadakatsiz 26. bölüm izle! Sadakatsiz 26. bölüm full izle kanal d! Sadakatsiz son bölüm kesintisiz izle!

71

Sadakatsiz 26. bölüm izle! Sadakatsiz 26. bölüm full izle kanal d! Sadakatsiz son bölüm kesintisiz izle!

Vefasız 26. birim izle bilgileri araştırıyor. 14 Nisan 2021 akşamı Vefasız 26. bölümüyle ekrana geldi. Caner Cindoruk, Cansu Akarsu ve Melis Sezen’in başrollerinde yer aldığı dizinin son bölümünde Faruk Asya’yı kaçırır. İşte Vefasız’in 26. bölümünde yaşananlar ve Vefasız 26. bölüm full izle, Vefasız son bölüm tek parça izle bilgileri…

Vefasız 26. bölüm izle

Sadakatsiz son bölümde; Derin ümidini yitirme içinde kurtarılmayı beklerken, Asya’nın sabrı da gücü de günden güne azalmaktadır. Yaşanan gelişmeler Asya’yı geçmişe götürse de, alacağı kararlarla herkes için en içten olanı yapmayı kafasına koymuştur.
60776425b57f150f58d674fc

Derin’i bulmak için iz sürmeye devamlı Volkan, kayda değer bir gerçekle yüz yüze kazanç. Derin’in içinde bulunduğu çıkmaz az önce çözülmemişken yaşanan hangi şok gelişme, dengeleri bir defa daha daha alçak üst edecektir?

 

Vefasız, Med Üretim ve Mednova Yapım imzalı, yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un yaptığı, senaryosu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk ikilisi tarafından kaleme alınan, dram ve psikolojik gerilim türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. İngiliz yapımı Doctor Foster dizisinden uyarlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yasemin Yazıcı canlandırıyor! Son Yaz Naz kimdir, boyu kaç? Son Yaz Naz'ın boyu merak edildi! başlıklı makalemizde son yaz, son yaz naz ve son yaz naz yaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.