Genel Blog

Sadakatsiz 27. yeni bölümü yok mu? 21 Nisan Sadakatsiz yeni bölüm neden yok? Ne zaman yayınlanacak?

57

Sadakatsiz 27. yeni bölümü yok mu? 21 Nisan Sadakatsiz yeni bölüm neden yok? Ne zaman yayınlanacak?

Ekranların sevilen dizisi Vefasız bugün yeni bölümü yayınlanmadı. Bunun arkasında Vefasız neden yayınlanmadı merak edildi. Sadakatsiz neden yayınlanmadı, pandemi nedeniyle ara mı verildi? Vefasız yeni bölümü niye yok? Vefasız 27. yeni bölümü değil mu?Ayrıntı haberimizde.

SADAKATSİZ NE SÜRE, SAAT KAÇTA?

Vefasız yeni bölümleri normalde her hafta Çarşamba günü saat 20:00 ‘da ekranlara geliyordu. Ama bugün afiyet problemleri sebebiyle 27. bölüm yayınlanmayacak. Yeni birim haftaya ekranlara gelecek.

SADAKATSİZ YENİ BÖLÜMÜ NIÇIN YAYINLANMIYOR?

MED yapım devlete ait twitter hesabından yaptığı açıklamaya tarafından Vefasız bu hafta sağlık problemleri nedeniyle ekranlara gelmeyecek.

Yapılan yorumlama şu şekilde:

Sadakatsiz 27. yeni bölümü yok mu? 21 Nisan Sadakatsiz yeni bölüm neden yok? Ne zaman yayınlanacak?

“Daha önce paylaşmış olduğumuz sağlık problemleri sebebiyle bu hafta ne eyvah oysa SADAKATSİZ yayında olamayacak. İzleyicilerimizin bu durumu anlayışla karşılayacağını ümit ediyoruz.”

Buna tarafından 21 Nisan Çarşamba günü dizinin yeni bölümü olan 27. bölüm ekranlara gelemeyecek. Yeni bölümün haftaya yayınlanması bekleniyor.

SADAKATSİZ OYUNCULARI KİMLER?

Cansu Dere – Asya Yılmaz

Caner Cindoruk – Volkan Arslan

Melis Sezen – Derin Dinç Arslan

Kenan Ece – Turgay Güngör

Cemal Hünal – Sinan Taşkıran

Burak Sergen – Haluk Dinç

Özge Özder – Derya Samanlı

Yeliz Kuvancı – Bahar Gelik

Mahmut Gökgöz – Altan Saygıner

Ali İl – Melih Komiser

Olcay Yusufoğlu – Serap Festival

Gözde Seda Altuner – Gönül Dinç

Nazlı Bulum – Nil Tetik

Tarık Emir Tekin – Selçuk Dağa Tırmanan

Meltem Baytok – Cavidan

Alp Akar – Ali Arslan

Doğan Can Sarıkaya – Demir Enerjik

Yaren Vera Salma – Zeynep Arslan

Aydan Taş – Didem Aktaş

SADAKATSİZ SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sadakatsiz 14 Nisan Çarşamba yayınlanan 26. Bölümde Derin’i kaçıran birey bu sefer de Asya’yı kaçırıyor! Peki tüm bu olanların gerisinde kim var?

Derin çaresizlik içinde kurtarılmayı beklerken, Asya’nın sabrı da gücü de günden güne azalmaktadır. Yaşanan gelişmeler Asya’yı geçmişe götürse de, alacağı kararlarla cümbür cemaat için en dürüst olanı yapmayı kafasına koymuştur. Derin’i bulmak için iz sürmeye devam eden Volkan, manâlı bir gerçekle yüz yüze gelir. Derin’in içinde bulunduğu çıkmaz henüz çözülmemişken yaşanan hangi şok gelişme, dengeleri bir defa daha daha alçak üstteki edecektir?

Bir önceki yazımız olan Benim Adım Melek yok mu, geç mi başlayacak? Benim Adım Melek ne zaman, saat kaçta? Dizi neden geç başlıyor? başlıklı makalemizde benim adım melek dizi oyuncuları, benim adım melek oyuncuları ve benim adım melek son bölüm fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.