Genel Blog

Sadakatsiz Ali kimdir, kaç yaşında? Alp Akar hangi dizilerde oynadı?

16

Sadakatsiz Ali kimdir, kaç yaşında? Alp Akar hangi dizilerde oynadı?

Vefasız dizisi konusuyla dikkat çektiği gibi oyuncu kadrosuyla da merak uyandırıyor. Sadakatsiz dizisinin çocuk oyuncusu Yüksek Dağ Akar dizide Ali karakterini canlandırmaktadır. Peki fakat Vefasız Ali kaç yaşındadır?

Vefasız Ali kimdir kaç yaşında?

Vefasız dizisinde Ali karakterine Alp Akar yaşam vermektedir. Vefasız Ali karakterini canlandıran Yüksek Dağ Akar 14 yaşındadır. On bir yaşında. Asya ve Volkan’ın oğlu. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Çocuktan ziyade, iri bir adam. Hassas, dalgın, şen. Annesini de babasını da fazla seviyor lakin babasıyla daha arkadaş gibi. Annesi hekim olduğu, zaman zaman nöbete kaldığı için, babasıyla daha sağlam bir ilişki kurmuş. Annesi ve babasının boşanmasından, arkadaşı Selen’in yaşadığı üzüntüleri yaşamaktan deli gibi korkuyor.

Yüksek Dağ Akar kimdir kaç yaşında?

Alp Akar, 27 Şubat 2006 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Orta öğretim öğrencisi olan Akar, Canım Ailem dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Sırasıyla Geniş Aile, Çaresiz Konut Kadınları, Hayat Dediğin, Vicdan, Kertenkele, Çifte Saadet, Güldüy Güldüy Show ve Vatanım Sensin gibi yapımlarda rol almıştır.

 

Bir önceki yazımız olan MERAK EDİLDİ! Sadakatsiz Tekirdağ'da nerede çekiliyor? Sadakatsiz hangi hastanede çekiliyor? başlıklı makalemizde asrın hastanesi nerede, sadakatsiz ve sadakatsiz hangi hastanede hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.