Genel Blog

Sadakatsiz Ali kimdir, kaç yaşında? Alp Akar korona mı, hangi dizilerde oynadı?

30

Sadakatsiz Ali kimdir, kaç yaşında? Alp Akar korona mı, hangi dizilerde oynadı?

Vefasız dizisi konusuyla uyarı çektiği gibi oyuncu kadrosuyla da merak uyandırıyor. Vefasız dizisinin çocuk oyuncusu Yüksek Dağ Akar dizide Ali karakterini canlandırmaktadır. Peki lakin Sadakatsiz Ali kaç yaşındadır?

Sadakatsiz Ali kimdir kaç yaşında?

Sadakatsiz dizisinde Ali karakterine Yüksek Dağ Akar hayat vermektedir. Sadakatsiz Ali karakterini canlandıran Alp Akar 14 yaşındadır. On bir yaşında. Asya ve Volkan’ın oğlu. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Çocuktan ziyade, iri bir adam. Alıngan, dalgın, şen. Annesini de babasını da fazla seviyor fakat babasıyla daha dost gibi. Annesi doktor olduğu, ara sıra nöbete kaldığı için, babasıyla daha sağlam bir ilişki kurmuş. Annesi ve babasının boşanmasından, arkadaşı Selen’in yaşadığı üzüntüleri yaşamaktan çılgın gibi korkuyor.

Yüksek Dağ Akar kimdir kaç yaşında?

Yüksek Dağ Akar, 27 Şubat 2006 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Orta öğretim öğrencisi olan Akar, Canım Ailem dizisi ile birincil oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Sırasıyla Geniş Aile, Çaresiz Ev Kadınları, Yaşam Dediğin, Vicdan, Kertenkele, Çifte Saadet, Güldüy Güldüy Show ve Vatanım Sensin gibi yapımlarda rol almıştır.

 

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Cavidan kimdir, gerçek adı nedir? Meltem Baytok kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde sadakatsiz cavidan, sadakatsiz cavidan ekşi ve sadakatsiz cavidan kim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.