Genel Blog

Sadakatsiz Asya kim kaçırdı? Sadakatsiz Asya kaç yaşında? Cansu Dere hangi dizilerde oynadı?

27

Sadakatsiz Asya kim kaçırdı? Sadakatsiz Asya kaç yaşında? Cansu Dere hangi dizilerde oynadı?

Vefasız dizisinde Asya karakteri sosyal medyanın gündeminde… Çoğu izleyici Sadakatsiz Asya karakterini araştırıyor. İşte Vefasız’in Asya’sı Cansu Nehir kimdir, kaç yaşında, nereli? sorularının yanıtları…

Sadakatsiz Asya kimdir?

İzmir’de doğmuş büyümüş. Erken yaşta annesi ve babasını şaibeli bir trafik kazasında kaybetmiş… Henüz doktorluğa yeni adım atmışken tanıştığı Volkan’a fazla aşık olmuş ve kariyer yolu yurt dışına deha uzanabilecekken, o Volkan’ın memleketi Tekirdağ’a yerleşerek, mutlu ailesini kurmuş. Etrafındaki herkesin Volkan’la bir bağı var. Hayatındaki yalnızlığından dolayı Volkan’a ait her şeyi “kendisinin” diye benimsemiş. Dıştan her ne kadar soğuk ve egolu gözükse de kendi içinde bakımlı bir enerjisi var. Aşırı derecede tedbirli, oğluna ve işine son derece alt, ailesine vefalı. Çoğu süre kuralcı ve baskın. Kendisine doğru olunduğunda fazlasıyla bağışlayıcı. Ama yalana tahammülü yok. Hayattaki en değerli varlığı oğlu Ali; her şeyi göze alabilir fakat ondan ayrılamaz.

Cansu Dere kimdir?

14 Ekim 1980 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Cansu Nehir, birincil ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. 2000 yılında Kanal D’de yayınlanan Miss Turkey yarışmasının 3. güzeli oldu ve profesyonel mankenlik yapmaya başladı. İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nü yarıda bırakarak mankenlik mesleğine siklet verdi. Hakan Yıldırım, Cengiz Abazoğlu, Ümit Ünal, Evrim Timur, Arzu Kaprol, Bahar Korçan ve Istek Hanif gibi moda tasarımcılarının defilelerinde yer aldı. ITKIB’nin tüm yurt dışı organizasyonlarında Türkiye’yi temsilci Cansu Dere, 2002 ve 2003 yılları aralarında Paris’te dağıtılmış defilelere katıldı ve birçok manâlı fotoğrafçıyla araştırmalar gerçekleştirdi.

Çay, özellikle Sıla ve Eyşan rolleriyle akıllarda yer etmiştir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Emel Müftüoğlu'nun tarzı dikkat çekti başlıklı makalemizde emel müftüoğlu'nun eşi kim, emel müftüoğlu'nun kızı ve emel müftüoğlu'nun son hali hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.