Genel Blog

Sadakatsiz Asya kimdir, kaç yaşında? Cansu Dere hangi dizilerde oynadı?

15

Sadakatsiz Asya kimdir, kaç yaşında? Cansu Dere hangi dizilerde oynadı?

Vefasız dizisinde Asya karakteri sosyal medyanın gündeminde… Birçok izleyici Vefasız Asya karakterini araştırıyor. İşte Vefasız’in Asya’sı Cansu Dere kimdir, kaç yaşında, nereli? sorularının yanıtları…

Vefasız Asya kimdir?

İzmir’de doğmuş büyümüş. Erken yaşta annesi ve babasını şaibeli bir trafik kazasında kaybetmiş… Az Önce doktorluğa yeni adım atmışken tanıştığı Volkan’a fazla aşık olmuş ve kariyer yolu yurt dışına zeka uzanabilecekken, o Volkan’ın memleketi Tekirdağ’a yerleşerek, mutlu ailesini kurmuş. Etrafındaki herkesin Volkan’la bir bağı var. Hayatındaki yalnızlığından dolayı Volkan’a ait her şeyi “kendisinin” diye benimsemiş. Dıştan her ne dek soğuk ve egolu gözükse de kendi içinde bakımlı bir enerjisi var. Fazla derecede tedbirli, oğluna ve işine son derece emrindeki, ailesine vefalı. Çoğu zaman kuralcı ve baskın. Kendisine içten olunduğunda fazlasıyla bağışlayıcı. Ama yalana tahammülü yok. Hayattaki en değerli varlığı oğlu Ali; her şeyi göze alabilir fakat ondan ayrılamaz.

Cansu Dere kimdir?

14 Ekim 1980 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Cansu Nehir, ilk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. 2000 yılında Kanal D’de yayınlanan Miss Turkey yarışmasının 3. güzeli oldu ve profesyonel mankenlik yapmaya başladı. İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nü yarıda bırakarak mankenlik mesleğine önem verdi. Hakan Şimşek, Cengiz Abazoğlu, Ümit Ünal, Evrim Timur, Açlık Kaprol, Bahar Korçan ve Istek Hanif gibi moda tasarımcılarının defilelerinde yer aldı. ITKIB’nin bütün yurt dışı organizasyonlarında Türkiye’yi temsilci Cansu Dere, 2002 ve 2003 yılları arasında Paris’te dağıtılmış defilelere katıldı ve birçok kayda değer fotoğrafçıyla çalışmalar gerçekleştirdi.

Nehir, bilhassa Sıla ve Eyşan rolleriyle akıllarda yer etmiştir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz komiser kimdir? Sadakatsiz polis amiri merak ediliyor... başlıklı makalemizde sadakatsiz, sadakatsiz kel polis ve sadakatsiz polis hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.