Genel Blog

Sadakatsiz Bahar kimdir, gerçek adı ne? Sadakatsiz Bahar kaç yaşında? Yeliz Kuvancı hangi dizilerde oynadı?

51

Sadakatsiz Bahar kimdir, gerçek adı ne? Sadakatsiz Bahar kaç yaşında? Yeliz Kuvancı hangi dizilerde oynadı?

Sadakatsiz dizisinde Bahar karakterini canlandıran Yeliz Kuvancı merak ediliyor. Yeliz Kuvancı’nın kim olduğu en çok araştırılan konulardan. Yeliz Kuvancı Kimdir? Bahar karakteri kimdir? soruları sıklıkla araştırılmaktadır.

Sadakatsiz dizisi Bahar kimdir?
Vefasız dizisinde Bahar karakterini Yeliz Kıvancı canlandırmaktadır. Yeliz Kıvancı 28 Şubat 1987 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu Beykent Üniversitesi’nde eğitimini tamamladıktan sonradan sektöre atılmıştır.

Dizide Bahar Tekirdağ’da doğmuş ve 30’lu yaşlarda bir kadındır. Bahar yeniden Tekirdağ’da eğitimini tamamlamıştır. Bahar’ın Tekirdağ’daki küçük yaşamı onun dürüst içe istemediği bir yaşamdır. Ama Bahar Tekirdağ’da doğup burada yaşamak zorunda kalmıştır.

Dizide Mert ile severek evlenen Bahar, çocuklarının olmaması sonucunda evliliğinde büyük sorunlar oluşmaya başlamıştır. Bahar’ın komşusu Mert ve Asya’nın evliliklerini kıskanan Bahar bu durumu net şekilde hissettirmektedir.

Yeliz Kuvancı kimdir?
Vefasız dizisinde Bahar karakterine yaşam veren Yeliz Kıvancı, öncelikle O Kadar Bir Geçer Zaman Oysa adlı diziyle ekranlarda yer almıştır. Güzel oyuncu sonradan Seni Bana Yazmışlar adli dizide yer aldı. Hoş oyuncu buradaki çıkışının gerisinde birçok dizi ve filmde yer almıştır. Kıvancı’nın yer aldığı diziler şu şekilde;

2010 – Pek Bir Geçer Zaman ki (İnci)

2011 – Seni Bana Yazmışlar (Zeynep)

2012 – Böyle Bitmesin (Nazlı)

2014 – Kocamın Ailesi (Güneş)

2016 – Hangimiz Sevmedik (Itır)

2020 – Tutunamayanlar (Ayşe)

2020- Sadakatsiz (Bahar)

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Derin kim, nasıl öldürdü? Sadakatsiz Derin nerede, yaşıyor mu, diziden ayrıldı mı? başlıklı makalemizde sadakatsiz derin, sadakatsiz derin frikik ve sadakatsiz derin güçlü gerçek adı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.