Genel Blog

Sadakatsiz Bahar kimdir, gerçek adı ne? Yeliz Kuvancı kaç yaşında, oynadığı diziler!

294

Sadakatsiz Bahar kimdir, gerçek adı ne? Yeliz Kuvancı kaç yaşında, oynadığı diziler!

Vefasız dizisinde Bahar karakterini canlandıran Yeliz Kuvancı merak ediliyor. Yeliz Kuvancı’nın kim olduğu en çok araştırılan konulardan. Yeliz Kuvancı Kimdir? Bahar karakteri kimdir? soruları sıklıkla araştırılmaktadır.

Vefasız dizisi Bahar kimdir?
Sadakatsiz dizisinde Bahar karakterini Yeliz Kıvancı canlandırmaktadır. Yeliz Kıvancı 28 Şubat 1987 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Hoş oyuncu Beykent Üniversitesi’nde eğitimini tamamladıktan sonradan sektöre atılmıştır.

Dizide Bahar Tekirdağ’da doğmuş ve 30’lu yaşlarda bir kadındır. Bahar tekrar Tekirdağ’da eğitimini tamamlamıştır. Bahar’ın Tekirdağ’daki küçük yaşamı onun dürüst içe istemediği bir yaşamdır. Fakat Bahar Tekirdağ’da doğup burada yaşamak zorunda kalmıştır.

Dizide Mert ile severek evlenen Bahar, çocuklarının olmaması sonucunda evliliğinde büyük sorunlar oluşmaya başlamıştır. Bahar’ın komşusu Mert ve Asya’nın evliliklerini kıskanan Bahar bu durumu net şekilde hissettirmektedir.

Yeliz Kuvancı kimdir?
Sadakatsiz dizisinde Bahar karakterine yaşam veren Yeliz Kıvancı, öncelikle O Kadar Bir Geçer Süre Ama adlı diziyle ekranlarda yer almıştır. Hoş oyuncu sonradan Seni Bana Yazmışlar adli dizide yer aldı. Güzel oyuncu buradaki çıkışının ardından birçok dizi ve filmde yer almıştır. Kıvancı’nın yer aldığı diziler şu şekilde;

2010 – O Kadar Bir Geçer Zaman ki (İnci)

2011 – Seni Bana Yazmışlar (Zeynep)

2012 – Böyle Bitmesin (Nazlı)

2014 – Kocamın Ailesi (Güneş)

2016 – Hangimiz Sevmedik (Itır)

2020 – Tutunamayanlar (Ayşe)

2020- Vefasız (Bahar)

Yoruma kapalı.