Genel Blog

Sadakatsiz Bahar kimdir? Yeliz Kuvancı kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

18

Sadakatsiz Bahar kimdir? Yeliz Kuvancı kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Sadakatsiz dizisinde Bahar karakterini canlandıran Yeliz Kuvancı merak ediliyor. Yeliz Kuvancı’nın kim olduğu en fazla araştırılan konulardan. Yeliz Kuvancı Kimdir? Bahar karakteri kimdir? soruları sıklıkla araştırılmaktadır.

Sadakatsiz dizisi Bahar kimdir?
Vefasız dizisinde Bahar karakterini Yeliz Kıvancı canlandırmaktadır. Yeliz Kıvancı 28 Şubat 1987 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu Beykent Üniversitesi’nde eğitimini tamamladıktan sonradan sektöre atılmıştır.

Dizide Bahar Tekirdağ’da doğmuş ve 30’lu yaşlarda bir kadındır. Bahar yeniden Tekirdağ’da eğitimini tamamlamıştır. Bahar’ın Tekirdağ’daki ufak yaşamı onun içten içe istemediği bir yaşamdır. Oysa Bahar Tekirdağ’da doğup burada yaşamak zorunda kalmıştır.

Dizide Mert ile severek evlenen Bahar, çocuklarının olmaması sonucunda evliliğinde büyük sorunlar oluşmaya başlamıştır. Bahar’ın komşusu Mert ve Asya’nın evliliklerini kıskanan Bahar bu durumu net şekilde hissettirmektedir.

Yeliz Kuvancı kimdir?
Sadakatsiz dizisinde Bahar karakterine hayat veren Yeliz Kıvancı, başta O Kadar Bir Geçer Vakit Ki adlı diziyle ekranlarda yer almıştır. Hoş oyuncu daha sonra Seni Bana Yazmışlar adli dizide yer aldı. Güzel oyuncu buradaki çıkışının arkasında çoğu dizi ve filmde yer almıştır. Kıvancı’nın yer aldığı diziler şu şekilde;

2010 – Böylece Bir Geçer Süre ancak (İnci)

2011 – Seni Bana Yazmışlar (Zeynep)

2012 – Böyle Bitmesin (Nazlı)

2014 – Kocamın Ailesi (Güneş)

2016 – Hangimiz Sevmedik (Itır)

2020 – Tutunamayanlar (Ayşe)

2020- Sadakatsiz (Bahar)

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Hicran kimdir? Selçuk'un dizideki annesi kimdir? Melisa Döngel hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde melisa döngel, sadakatsiz ve sadakatsiz selçuk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.