Genel Blog

Sadakatsiz canlı izle Kanal D! Sadakatsiz 16. yeni bölümde neler olacak? Sadakatsiz son bölüm full izle! Sadakatsiz son bölümde neler oldu?

57

Sadakatsiz canlı izle Kanal D! Sadakatsiz 16. yeni bölümde neler olacak? Sadakatsiz son bölüm full izle! Sadakatsiz son bölümde neler oldu?

Yayınlandığı ilk günden itibaren dikkatleri üzerine çeken Vefasız dizisi, kadrosu ve konusu ile büyük beğeni topluyor. Son bölümün ardından izleyiciler, Sadakatsiz yeni birim fragmanını araştırmaya başladı. Peki, bugün Vefasız var mı? Sadakatsiz ne vakit, saat kaçta? Coşku yaratan konusu ve oyuncuları ile izleyicilere nefes kesen anlar yaşatan Vefasız’in yeni birim fragmanı ve daha fazlası haberimizde…

SADAKATSİZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

SADAKATSİZ YENİ BIRIM CANLI İZLE KANAL D!

Başrollerinde Cansu Çay ve Caner Cindoruk’un olduğu, BBC Studios’un “Doctor Foster” isimli dizisinin Türkiye uyarlaması olan, yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği Kanal D‘nin yeni dizisi, psikolojik gerilim türünde olan “Vefasız”, kocasının onu aldattığını düşünen bir kadının hikayesini ele alıyor.

Ali’nin aldığı karar Asya ile Volkan için yepyeni bir imtihan haline gelmiştir ancak Asya oğlu için en içten adımları atmaya karalıdır. Derin’in planları Volkan’la arasındaki iplerin gerilmesine sebep olurken, Volkan’ın çözmesi gereken ayrı sorunlar ortaya çıkar. Ali’nin içine düştüğü çıkmaz büyürken, oğluna yardım etmek isteyen Asya hangi umulmadık gelişme ile aleyhinde karşıya kalacaktır?

SADAKATSİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Selçuk, Nil, Volkan ve Asya’yı bir araya getiren ölüm korkusu, yeni iç hesaplaşmaları ve yüzleşmeleri beraberinde getirir. Volkan ve Derin arasındaki stres büyürken, Haluk’un kurduğu plan onu geçmişinden gelen umulmadık bir sürprizle karşılaştırır. Asya yüz yüze geldiği hakiki karşısında büyük bir çıkmaza sürüklenirken, tüm dengeleri sarsan gelişme ne olacaktır?

Bir önceki yazımız olan Star TV Söz dizisi tekrarı neden yok? Söz dizisi ne zaman başlayacak? Söz tekrarı bitti mi, neden yayınlanmadı? başlıklı makalemizde söz dizisi niye bitti, söz kaç bölüm sürdü ve söz kaçıncı bölümde final yaptı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.