Genel Blog

Sadakatsiz canlı izle! Kanal D Sadakatsiz 24. yeni bölüm canlı izle! Sadakatsiz yeni bölümde neler olacak?

51

Sadakatsiz canlı izle! Kanal D Sadakatsiz 24. yeni bölüm canlı izle! Sadakatsiz yeni bölümde neler olacak?

Cansu Dere’nin başrollerinde olduğu Vefasız dizisi heyecanla bekleniyor. Ayrı bir seneryoya sahip olan Vefasız dizisinin yeni bölümü ne vakit? Sadakatsiz 25. fragmanı yayınlandı mı? Vefasız yeni bölüm fragmanı izle! Vefasız 24. bölüm izle!

SAKADATSİZ CANLI İZLE!

SADAKATSİZ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Hekim Asya (Cansu Akarsu), kocası Volkan (Caner Cindoruk) ve oğulları Ali (Yüksek Dağ Akar) ile huzurlu ve mutlu bir hayat sürmektedir. Bu şart, kocasının genç bir kadınla birkaç aydır ilişkisi olduğunu öğrenince değişir. Asya evliliğini kurtarmak veya sadakatsiz kocasından intikam edinmek aralarında seçim yapmalıdır.

SADAKATSİZ SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Sadakatsiz 24 Mart Çarşamba yayınlanan 23. Bölümde, gizem çözülüyor! Derin, gözünü karartarak planını uygulamaya koyuyor ve ardından olanlar herkesi şoke ediyor!

Volkan’ın boşanma kararı Derin ve Asya’yı bir defa daha aleyhinde karşıya getirir. Gündeme bomba gibi düşen bir gelişme herkesi şaşkınlık içinde bırakır. Gözünü karartan Derin’in aldığı karar karşı Volkan kendisini köşeye sıkışmış bulurken, Asya üstüne oynanan oyunları bozmakta kararlıdır. Aşk, sadakat ve ihanetle sınanan hayatlarda yepyeni bir perde açılırken, Derin, Volkan ve Asya için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır…

Sadakatsiz canlı izle! Kanal D Sadakatsiz 24. yeni bölüm canlı izle! Sadakatsiz yeni bölümde neler olacak?

SADAKATSİZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Vefasız 24. Bölüm Fragmanı – 2 yayında! Derin’in ortadan kaybolmasıyla kızı Zeynep’i alan Volkan, Asya’nın evine geliyor. Zeynep’i geri olmak için oraya gelen Haluk ve Gönül’e o sırada bir telefon geliyor. Melih, bir ihbar aldıklarını ve bir kadın ceseti bulunduğunu söylüyor. Peki bulunan bayan ceseti Derin’e mi ait?

SADAKATSİZ 25. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Vefasız dizisinin 25. birim fragmanı henüz yayınlanmadı. Takipte kalabilirsiniz.

SADAKATSİZ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Cansu Nehir : Asya Arslan

Caner Cindoruk : Volkan Arslan

Melis Sezen : Derin Dinç

Eren Vurdem : Mert Gelik

Yeliz Kuvancı : Bahar Gelik

Olcay Yusufoğlu : Serap Şenlik

Nazlı Bulum : Nil Tetik

Favori Seda Altuner : Gönül Zinde

Dikte Taro Tekin : Selçuk Dağa Tırmanan

Yüksek Dağ Akar : Ali Arslan

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz nerede çekiliyor? Sadakatsiz hangi ilde, ilçede ve semtte çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapılıyor? Dizideki ev nerede? başlıklı makalemizde sadakatsiz asya'nın evi nerede, sadakatsiz dizisi nerede çekiliyor ve sadakatsiz nerede çekiliyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.