Genel Blog

Sadakatsiz canlı izle! Kanal D Sadakatsiz 25. yeni bölüm canlı izle! Sadakatsiz yeni bölümde neler olacak?

21

Sadakatsiz canlı izle! Kanal D Sadakatsiz 25. yeni bölüm canlı izle! Sadakatsiz yeni bölümde neler olacak?

Cansu Akarsu’nin başrollerinde olduğu Vefasız dizisi heyecanla bekleniyor. Farklı bir seneryoya sahip olan Vefasız dizisinin yeni bölümü ne süre? Vefasız 26. fragmanı yayınlandı mı? Vefasız yeni bölüm fragmanı izle! Vefasız 25. bölüm izle!

SADAKATSİZ CANLI İZLE!

SADAKATSİZ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Hekim Asya (Cansu Nehir), kocası Volkan (Caner Cindoruk) ve oğulları Ali (Yüksek Dağ Akar) ile huzurlu ve mutlu bir hayat sürmektedir. Bu koşul, kocasının genç bir kadınla birkaç aydır ilişkisi olduğunu öğrenince değişir. Asya evliliğini kurtarmak ya da sadakatsiz kocasından intikam edinmek aralarında seçim yapmalıdır.

SADAKATSİZ SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Vefasız 31 Mart Çarşamba yayınlanan 24. Bölümde Derin’in bir anda ortadan kaybolması bütün okları Volkan’ın üzerine çekiyor! Peki Derin’e ne oldu?

Derin’in ortadan kaybolması hem Volkan hem de Güçlü ailesi üstünde şok etkisi yaratırken bütün şehir halkı Derin’in bulunması için seferber olur. Asya kendisini bu olayın merkezinden uzaklaştırmakta istikrarlı olsa da düştüğü çıkmazlar onu zorlamaktadır. Ortaya meydana çıkan ipuçları ve sürpriz tanıklar soruşturmanın seyrini umulmadık yönlere çekerken yaşanan hangi gelişme Derin konusundaki umutları sarsacaktır?

Sadakatsiz canlı izle! Kanal D Sadakatsiz 25. yeni bölüm canlı izle! Sadakatsiz yeni bölümde neler olacak?

SADAKATSİZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Vefasız 25. Bölüm Fragmanı yayında! Derin, yaralı halde Asya’nın evine geliyor.

Yer Alan ceset, Derin’e ait olmayınca Volkan sıcacık bir nefes alıyor. Asya ise gece evinin yakınlarında Derin’i görür görmez peşinden koşarak onu durdurmaya çalışıyor. Derin’in kanlar içinde Asya’nın kollarında yığılıyor.

Derin’i kim, niçin yaraladı?

SADAKATSİZ 26. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Vefasız dizisinin 26. birim fragmanı henüz yayınlanmadı. Takipte kalabilirsiniz.

SADAKATSİZ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Cansu Çay : Asya Arslan

Caner Cindoruk : Volkan Arslan

Melis Sezen : Derin Güçlü

Eren Vurdem : Mert Gelik

Yeliz Kuvancı : Bahar Gelik

Olcay Yusufoğlu : Serap Festival

Nazlı Bulum : Nil Tetik

Favori Seda Altuner : Gönül Enerjik

Dikte Taro Tekin : Selçuk Dağa Tırmanan

Yüksek Dağ Akar : Ali Arslan

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz dizisi nerede çekiliyor? Sadakatsiz hangi il, ilçe ve mahallede çekildi? Dizideki ev ve hastane nerede? başlıklı makalemizde sadakatsiz dizisi, sadakatsiz dizisi hangi yabancı dizinin versiyonu ve sadakatsiz dizisi oyuncuları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.