Genel Blog

Sadakatsiz Cavidan kimdir, gerçek adı ne? Meltem Baytok kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

307

Sadakatsiz Cavidan kimdir, gerçek adı ne? Meltem Baytok kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Vefasız dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Sadakatsiz dizisinde Cavidan karakteri söylediği laflarla dikkatleri üstüne çekiyor. Peki lakin Vefasız dizisinde Cavidan karakterini kim canlandırıyor?

Sadakatsiz dizisinde Cavidan karakterini Meltem Baytok canlandırmaktadır.

Vefasız Cavidan kimdir?

Vefasız dizisinde laf çarpmalarıyla dikkat çeken Cavidan karakteri Gönül Güçlü’nün arkadaşıdır. Benzer denekte bulunan bu iki isim birlikte sosyal yükümlülük projeleri de yapmaktadır. Fakat bu iki ad birbirini hiç sevmezler. Cavidan kesintisiz Derin’e söz soktuğu ve onu eleştirdiği için Derin de Gönül de Cavidan’dan hiç hoşlanmaz. Cavidan, Derin ile Asya’nın arasında ama olayda Asya’yı haklı bulduğu için ve her fırsatta Asya’yı savunduğu için Gönül dürüst içe Cavidan’a asap olur. Dizinin hikayesiyle ilgili gelişmeler yayınlanan her yeni bölümde değişiklik gösterecektir. Her Çarşamba günü izleyenlerini ekrana kilitleyen Sadakatsiz dizisinde Cavidan karakterine hayat veren isim Meltem Baytok’tur. Herkes Meltem Baytok’un hayatını, hangi dizilerde oynadığını ve kaç yaşında olduğunu araştırıyor.

Meltem Baytok kimdir?

Sadakatsiz dizisinin Cavidan’ı Meltem Baytok, 1 Ocak 1968 yılında doğmuştur. Oyuncu Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Meltem Baytok, Üç Boylu Bayan, Ferhat Ile Sevimli, Kunaz Aşıklar gibi birçok tiyatro oyununda yer almıştır. Istek Tramvayı adlı tiyatro oyununda canlandırdığı Stella rolü için Sanat Kurumu Ödülü alırken, Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe tiyatro oyununda ise Sadri Alışık ödülü almıştır.

Tiyatro geçmişi olan oyuncuyu ekranlarda Hekimoğlu dizisiyle görmüştük. Şu Anda Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinde Cavidan karakterini canlandırmaktadır. Meltem Baytok Hangi Dizilerde Oynadı? Cümbür Cemaat oyuncunun Sadakatsiz dizisinden önce hangi dizilerde oynadığını ilgiyle araştırıyor. Meltem Baytok’un oynadığı diziler ise aşağıdadır. Unutma Beni Deniz Yıldızı Aşkların En Güzeli Hekimoğlu Vefasız Meltem Baytok sosyal medya hesaplarını faal bir şekilde kullanmaktadır.Oyuncunun resmi İnstagram hesabında 50 gönderisi ve 1.174 takipçi vardır. Takipçi sayısı günden güne artan oyuncunun İnstagram hesabı ise @meltem_baytok’tur. Cümbür Cemaat Meltem Baytok’un sevgilisinin olup oladığını merak ediyor fakat oyuncu özel hayatıyla gündeme gelmek istemediği için bu konu hakkında herhangi bir data bulunmuyor.

Yoruma kapalı.