Genel Blog

Sadakatsiz Cavidan kimdir, gerçek adı nedir? Meltem Baytok kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

24

Sadakatsiz Cavidan kimdir, gerçek adı nedir? Meltem Baytok kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Vefasız dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Sadakatsiz dizisinde Cavidan karakteri söylediği laflarla dikkatleri üzerine çekiyor. Peki lakin Sadakatsiz dizisinde Cavidan karakterini kim canlandırıyor?

Sadakatsiz dizisinde Cavidan karakterini Meltem Baytok canlandırmaktadır.

Vefasız Cavidan kimdir?

Sadakatsiz dizisinde söz çarpmalarıyla dikkat çeken Cavidan karakteri Gönül Güçlü’nün arkadaşıdır. Aynı denekte bulunan bu iki isim birlikte sosyal mesuliyet projeleri de yapmaktadır. Ancak bu iki isim birbirini hiç sevmezler. Cavidan kesintisiz Derin’e söz soktuğu ve onu eleştirdiği için Derin de Gönül de Cavidan’dan hiç hoşlanmaz. Cavidan, Derin ile Asya’nın arasında oysa olayda Asya’yı haklı bulduğu için ve her fırsatta Asya’yı savunduğu için Gönül içten içe Cavidan’a sinir olur. Dizinin hikayesiyle ilgili gelişmeler yayınlanan her yeni bölümde değiştirme gösterecektir. Her Çarşamba günü izleyenlerini ekrana kilitleyen Sadakatsiz dizisinde Cavidan karakterine hayat veren isim Meltem Baytok’tur. Cümbür Cemaat Meltem Baytok’un hayatını, hangi dizilerde oynadığını ve kaç yaşında olduğunu araştırıyor.

Meltem Baytok kimdir?

Sadakatsiz dizisinin Cavidan’ı Meltem Baytok, 1 Ocak 1968 yılında doğmuştur. Oyuncu Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Meltem Baytok, Üç Boylu Bayan, Ferhat Ile Sevimli, Kunaz Aşıklar gibi çoğu tiyatro oyununda yer almıştır. Açlık Tramvayı adlı tiyatro oyununda canlandırdığı Stella rolü için Sanat Kurumu Ödülü alırken, Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe tiyatro oyununda ise Sadri Alışılmış ödülü almıştır.

Tiyatro geçmişi olan oyuncuyu ekranlarda Hekimoğlu dizisiyle görmüştük. Şimdi Kanal D ekranlarında yayınlanan Vefasız dizisinde Cavidan karakterini canlandırmaktadır. Meltem Baytok Hangi Dizilerde Oynadı? Herkes oyuncunun Sadakatsiz dizisinden önce hangi dizilerde oynadığını ilgiyle araştırıyor. Meltem Baytok’un oynadığı diziler ise aşağıdadır. Unutma Beni Deniz Yıldızı Aşkların En Güzeli Hekimoğlu Vefasız Meltem Baytok sosyal medya hesaplarını faal bir şekilde kullanmaktadır.Oyuncunun devlete ait İnstagram hesabında 50 gönderisi ve 1.174 takipçi vardır. Takipçi sayısı günden güne artan oyuncunun İnstagram hesabı ise @meltem_baytok’tur. Cümbür Cemaat Meltem Baytok’un sevgilisinin olup oladığını merak ediyor fakat oyuncu özel hayatıyla gündeme varmak istemediği için bu konu hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Demir kimdir, gerçek adı nedir? Doğan Can Sarıkaya kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde sadakatsiz demir, sadakatsiz demir güçlü ve sadakatsiz demir karakteri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.