Genel Blog

Sadakatsiz Cavidan kimdir? Meltem Baytok kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

25

Sadakatsiz Cavidan kimdir? Meltem Baytok kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Sadakatsiz dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Sadakatsiz dizisinde Cavidan karakteri söylediği laflarla dikkatleri üstüne çekiyor. Peki ama Sadakatsiz dizisinde Cavidan karakterini kim canlandırıyor?

Vefasız dizisinde Cavidan karakterini Meltem Baytok canlandırmaktadır.

Vefasız Cavidan kimdir?

Sadakatsiz dizisinde söz çarpmalarıyla uyarı çeken Cavidan karakteri Gönül Güçlü’nün arkadaşıdır. Aynı denekte bulunan bu iki isim birlikte sosyal yükümlülük projeleri de yapmaktadır. Oysa bu iki ad birbirini hiç sevmezler. Cavidan aralıksız Derin’e laf soktuğu ve onu eleştirdiği için Derin de Gönül de Cavidan’dan hiç hoşlanmaz. Cavidan, Derin ile Asya’nın arasında fakat olayda Asya’yı haklı bulduğu için ve her fırsatta Asya’yı savunduğu için Gönül doğru içe Cavidan’a sinir olur. Dizinin hikayesiyle ilgili gelişmeler yayınlanan her yeni bölümde değiştirme gösterecektir. Her Çarşamba günü izleyenlerini ekrana kilitleyen Vefasız dizisinde Cavidan karakterine yaşam veren isim Meltem Baytok’tur. Herkes Meltem Baytok’un hayatını, hangi dizilerde oynadığını ve kaç yaşında olduğunu araştırıyor.

Meltem Baytok kimdir?

Sadakatsiz dizisinin Cavidan’ı Meltem Baytok, 1 Ocak 1968 yılında doğmuştur. Oyuncu Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Meltem Baytok, Üç Boylu Kadın, Ferhat Ile Şirin, Kunaz Aşıklar gibi çoğu tiyatro oyununda yer almıştır. Istek Tramvayı adlı tiyatro oyununda canlandırdığı Stella rolü için Sanat Kurumu Ödülü alırken, Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe tiyatro oyununda ise Sadri Alışılmış ödülü almıştır.

Tiyatro geçmişi olan oyuncuyu ekranlarda Hekimoğlu dizisiyle görmüştük. Derhal Kanal D ekranlarında yayınlanan Vefasız dizisinde Cavidan karakterini canlandırmaktadır. Meltem Baytok Hangi Dizilerde Oynadı? Herkes oyuncunun Vefasız dizisinden önce hangi dizilerde oynadığını ilgiyle araştırıyor. Meltem Baytok’un oynadığı diziler ise aşağıdadır. Unutma Beni Deniz Yıldızı Aşkların En Güzeli Hekimoğlu Sadakatsiz Meltem Baytok sosyal medya hesaplarını etkin bir şekilde kullanmaktadır.Oyuncunun devlete ait İnstagram hesabında 50 gönderisi ve 1.174 takipçi vardır. Takipçi sayısı günden güne gelişen oyuncunun İnstagram hesabı ise @meltem_baytok’tur. Cümbür Cemaat Meltem Baytok’un sevgilisinin olup oladığını merak ediyor fakat oyuncu özel hayatıyla gündeme gelmek istemediği için bu konu hakkında herhangi bir veri bulunmuyor.

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Nevin kimdir? Zerrin Nişancı kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.