Genel Blog

Sadakatsiz Demir kimdir? Doğan Can Sarıkaya kaç yaşında hangi dizilerde oynadı?

28

Sadakatsiz Demir kimdir? Doğan Can Sarıkaya kaç yaşında hangi dizilerde oynadı?

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’de çocuk oyuncu olarak kadroda bulunan Demir’in kim olduğu araştırılıyor. Demir dizide Ali ile tartışmalarıyla uyarı çekmektedir. Demir Derin’in kardeşidir. Peki lakin Sadakatsiz dizisinde Demir’i canlandıran Doğan Can Sarıkaya kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Vefasız Demir kimdir?

Sadakatsiz Demir, Derin’in kardeşidir. Gönül’ün oğlu olan Demir Güçlü’yü Doğan Can Sarıkaya canlandırmaktadır.
Vefasız Demir zorlama bir çocuktur ve oyun sever birisidir.

Doğan Can Sarıkaya kimdir?

Vefasız dizisinde Demir’i canlandıran Doğan Can Sarıkaya 17 yaşındadır. İstanbul’da dünyaya gelen 2004 doğumlu Doğan Can Sarıkaya birçok reklam filminde oynamıştır. Oyunculuk mesleğine minik yaşlarda başlayan başarılı oyuncu birincil Uludağ Limonata ve Kinder Sürpriz reklamlarında oynamıştır. Dizi sektörüne ise Ufak Ağa diziyle atılan oyuncu bu diziden daha sonra da Yeter dizisinde Kaan karakteriyle karşımıza çıkmıştır. Arkasından Çukur dizisiyle Acar karakterini üstlenen oyuncu bu dizide dikkatleri üstüne çekmişti. Arkasından da Tek Yürek dizisiyle başarıyı yakalamıştır. Son olarak da Sadakatsiz dizisine katılmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Nil kimdir? Nazlı Bulum kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde sadakatsiz, sadakatsiz nil ve sadakatsiz nilin sevgilisi selçuk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.